Jak to działa
Przejdź do gry World of Warships
World of Warships
5.0 1 1056 0
14.04.2022

Recenzja niemieckich pancerników wows

Niemieckie pancerniki są linią, na której osiągnąłem V tier i w tej recenzji opiszę z każdy z wcześniejszych tierów, oraz stosowaną przeze mnie taktykę.


Tier III - Nassau


Okręt, który ma działa małego kalibru, jednak bardzo szybko się przeładowują na początku warto trzymać wrogie okręty na bliski dystans, (tj. około 8 km) a w dalszej fazie gdy będzie mniej niszczycieli, trzeba po prostu wcisnąć W i rozwalić wszystko na swojej drodze. Grając pancernikiem nigdy nie bądź sam, bo wtedy będziesz zbierał cały ogień wroga, miej też na uwadze to, że masz jedną mniej grupę naprawczo-ratunkową niż wyższe tiery. Polecam do tego statku umiejętność kapitana: ekspert w wyburzaniu. Trzeba też pamiętać aby nie unikać torped tylko ustawić się do nich dziobem, próbując je uniknąć, taki niszczyciel wyśle trochę torped przed nas i dostaniem całą salwę w burtę, a ustawiając się dziobem nie powinno nas trafić więcej niż dwie torpedy, co oczywiście będzie lepszym scenariuszem.Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj

Tier IV - Kaiser

Statek podobny do Nassau, ma trochę większy kaliber, ale wolniejszy obrót dział. Jest to okręt, który ma słabą manewrowość, więc trzeba uważać na torpedy! Najlepiej grać nim na dystansie 8 - 11 km i służyć jako wsparcie dla sojuszników. Ze względu na wolny obrót dział staraj się mieć wrogów po jednej stronie burty, zatem rekomenduję popłynąć na flankę. Nie obawiaj się odsłonięcia burty, ponieważ jest dobrze opancerzona i będziesz musiał to zrobić aby oddać salwę ze wszystkich dział. Grając tym tierem prawdopodobnie spotkasz pierwsze lotniskowce, więc mam kilka rad:

1. Gdy widzisz bombowce torpedowe ustaw się do nich dziobem, aby było Cię trudno trafić i żebyś nie dostał obrażeń, ponieważ rzadko na tym tierze trafia się lotnik, który umie rzucić torpedy pod takim kątem.

2. Kiedy zauważysz bombowce ustaw się do nich burtą, ponieważ te samoloty mają rzrzut bomb w kształt elipsy, a ustawiając się do niej inaczej niż równolegle, ograniczysz ilość trafionych bomb.

3. Olej samoloty szturmowe, bo raczej nikt tymi samolotami nie atakuje dobrze opancerzonych statków, raczej lecą one na krążowniki i niszczyciele.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj

Tier V - König

Ten pancernik ma bardziej racjonalne rozstawienie dział, co sprawia, że nie trzeba aż tak bardzo odsłaniać burty, König jest okrętem podatnym na pożar, więc jeżeli widzisz, że wróg jeszcze będzie strzelał i masz pożar, poczekaj aż będziesz miał drugi lub wróg zakończy ostrzał, pozwoli to na znaczne zniwelowanie szkód. Tak samo ja Kaiserem bądź wsparciem dla sojuszników na flankach, jednak tym okrętem graj bardziej ofensywniej. Jeżeli masz mało punktów zdrowia, spróbuj staranować jakiś okręt aby podbić punkty pod koniec gry. Jednak jeżeli dotrwałeś do momentu, gdzie okręty wroga są nieco przerzedzone, płyń do przodu i ostrzeliwuj je na bliski dystans. Unikaj oddalania się gdyż pociski mają ogromny rozrzut. Najlepiej tym okrętem jet grać na otwartym morzu, jeśli widzisz wysepki nie płyń na nie, ponieważ jest to miejsce idealne dla niszczycieli, gdzie będziesz dla nich łatwym celem między wąskimi przesmykami.


Dziękuję za przeczytanie mam nadzieję, że udzieliłem parę dobrych rad : )

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Rozwalacz_328

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Forge of Empires Punkty Rozwoju do czego służą i jak je zdobyć ?

Poradnik lasak
2

World of Tanks Strv 103B najlepszy niszczyciel X poziomu?

Recenzja ChUcKxPoMpA
3

Speedway Manager Speedway przez duże S

Recenzja Speedwayzks
4

The Elder Scrolls V : Skyrim - Spoczynek Żeglarza

Poradnik ChceBanana
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Hanzo

Poradnik Porarzo
6

Rozpocznij swoją Przygodę w CS 2: Przewodnik dla Początkujących

Poradnik Montezuma0987
7

Fortnite Poradnik dla początkujących - Fortnite Battle Royale

Poradnik FajnyKotlet12
8

DOTA 2 5 najprostszych i najlepszych postaci na start w DOTA2

Poradnik Bananannannana
9

Minecraft Nadchodzi Minecraft 1.13

Poradnik KreiziGames
10

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
Chat