Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 4815 0
17.06.2017

Który pistolet lepszy? - USP-S VS P2000

Po stronie antyterrorystów mamy do wyboru pistolet USP-S, który można zamienić na P2000, ale który pistolet jest lepszy? W dzisiejszym artykule przedstawię wam oba te pistolety i postaram się uzasadnić, który pistolet wybrać. Zapraszam do czytania i nie zapomnij zostawić swojej oceny w komentarzu.
Zaczniemy od porównania ilości amunicji w magazynku. Pistolet USP-S posiada dwanaście pocisków w jednym magazynku, a łącznie dwadzieścia cztery pociski, natomiast P2000 ma ich o wiele więcej – W jednym magazynku mieści trzynaście amunicji, a łącznie pięćdziesiąt dwa pociski. W tej kategorii zdecydowanie wygrywa P2000.
Kolejna różnicą jest obecność tłumiku w jednej z tych broni, a mianowicie w USP-S. Tłumik powoduje cichsze i celniejsze strzały, dlatego też P2000 jest głośniejszy od niego. Tutaj zdecydowanie wygrywa USP-S.
Kolejna kategoria to zasięg efektywny każdej z broni. Zasięg ten dla USP-S wynosi 23,81m, natomiast dla jego wersji bez tłumika, czyli P2000 wynosi 22.90m, co stanowi różnicę, jednakże niewielką.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następny już punkt do dokładność naszych strzałów podczas biegu. Dokładność podczas biegu przy użyciu P2000 wynosi 19.90m, a dla USP-S 20.27m.
Czwartą kategorią jest szybkość przeładowania. Dla USP-S szybkość przeładowania stanowi 2.17 sekund, natomiast dla drugiego pistoletu w tym porównaniu, czyli P2000 wynosi 2.27sec. Jak widać różnica jest niewielka, ale czasami może nam ona uratować skórę.
Kolejnym już punktem, a mianowicie piątym jest ilość zadawanych obrażeń. Trzydzieści pięć to ilość obrażeń zadawanych przez pistolet USP-S, natomiast obrażenia zadawane przez jego wersję bez tłumika – P2000 – to również trzydzieści pięć.
Szósta kategoria w naszym porównaniu, czy też poradniku, jak kto woli, jest penetracja pancerza. Tak jak w przypadku poprzedniej kategorii nie zauważymy żadnych różnic. Penetracja pancerza dla obu tych broni wynosi 50,5.
Podsumowując moje porównanie obu tych broni: Ja wybrałbym USP-S. Ma mniej pocisków, ale jest celniejszy przez co nie musimy obawiać się, że aż tak szybko stracimy amunicję.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mi pestkowanie z tej broni dobrze wychodzi, dlatego też nie tracę szybko pocisków. Dla początkujących polecam wybrać P2000, gdyż z nim możemy zabawić się w fullauto, natomiast z USP-S przy każdej takiej próbie stracimy w ogromnie szybkim tempie całą amunicję, przez co narazimy się na śmierć. Co prawda P2000 jest mniej celny, ale przy fullauto moim zdaniem celność przy fullauto nie robi wielkiego znaczenia.
To już na tyle z tego artykułu. Proszę cię o ocenę tego porównania, gdyż chcę wiedzieć nad czym popracować w pisaniu kolejnych artykułów. Podziel się w komentarzu czy grasz USP-S, czy raczej P2000. Mam nadzieję, że te porównanie pomogło Ci dokonać wyboru jednego z tych pistoletów. Ja już tego artykułu nie przedłużam, do zobaczenia w kolejnym!
Zakazuję kopiowania artykułu na inne strony, czy też na tą bez mojej zgody. Jeśli chcesz zapytać mnie o zgodę wyślij do mnie prywatną wiadomość. Grafika zawarta w tym artykule pochodzi z Grafika Google.

Grając w CS Go pewnie zainteresuje Ciebie hack na darmowe skiny
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Forge of Empires Punkty Rozwoju do czego służą i jak je zdobyć ?

Poradnik lasak
3

Minecraft Minecraft - Recenzja!

Recenzja Skowyrka
4

CSGO Prime (B2P) Mapa, która poprawi twoją celność w CS:GO

Poradnik MarekV13
5

League of Legends Aram - tryb gry dla wszystkich

Poradnik Natalia280
6

SpellForce 3 - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
7

Forge of Empires Forge of Empires: Funkcje i recenzja

Tutorial lol troll
8

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
9

Warface Warface - Idealna strzalanka!!

Recenzja Freestyle TX
10

4Story Moja recenzjao 4story

Recenzja mambaa
Chat