Jak to działa
5.0 2 447 0
18.07.2018

Overwatch - poradnik dla początkującego Złomiarza

Cześć, dzisiaj pogadamy o lekko niezrównoważonym psychopacie kojarzonym przez ludzi jako złomiarz. Przy okazji pochwalę się, że jest to już mój dziesiąty poradnik o postaciach z Overwatch w którym ponownie przedstawię historię, umiejętności i sposób gry postacią.
HISTORIA
Złomiarz od zawsze uwielbiał różnego rodzaju materiały wybuchowe a jego życiowym celem było sianie chaosu i zniszczenia (podobnie jak Joker z Batmana). Nasz bohater przetrwał eksplozję podczas ataku na rdzeń fuzyjny australijskiego omnium, który na zawsze zmienił tamtejsze tereny. Grupa osób tam mieszkających nazwała siebie śmieciarzami i utworzyła pozbawioną zasad społeczność. Pewnego razu w głębi ruin omnium Złomiarz natkną się na niezwykle cenne znalezisko. Nikt nie wiedział czy jest jego odkrycie jednak przez nie złomiarz zaczął być ścigany przez różnych łowców nagród.
Nieustające pościgi sprawiły, że bohater zawarł umowę z egzekutorem Śmieciarzy Wieprzem. Niechętnie zgodził się na propozycję bycia ochroniarzem złomiarza w za połowę zdobytych łupów. Złomiarz i Wieprzu opuścili Australię i rozpoczęli sianie zamętu na świecie.
UMIEJĘTNOŚCI
GRANATNIK to główna broń Złomiarza, wystrzeliwuje granaty, które odbijają się od ziemie i po chwili wybuchają. Granaty wybuchną od razu jeżeli uderzą w przeciwnika.
MINA OGŁUSZAJĄCA ta umiejętność pozwala na podłożenie miny którą możemy w dowolnym momencie detonować. Po eksplozji zadaje ona obrażenia wrogom oraz wystrzeliwuje ich i złomiarza w powietrze.
POTRZASK możemy w podobny sposób jak minę rozstawić w dowolnym miejscu i będzie o tam leżał do momentu aż wróg na niego nadepnie lub go zniszczy.
TOTALNA MASAKRA to zdolność pasywna, polega ona na tym że po śmierci naszej postaci wypada z niej kilka bomb które ranią wrogów w pobliżu.
MORD-OPONA jest potężną superzdolnością Złomiarza. Polega ona na wypuszczeniu opony, która porusza się z ogromną prędkością i wybucha gdy naciśniemy lewy przycisk myszy zadając ogromne obrażenia wrogom w pobliżu.
SPOSÓB GRY
Złomiarz to bohater natarcia, jest bardzo prosty do opanowania ponieważ ze względu na ogromną losowość nie wymaga od gracz specjalnej celności. Bohater dobrze sprawdza się przeciw Torbjornowi, Reinhardtcie i Zennyacie ale jest słaby w walce z Farą, McCree i Luciem. Osoby grające Złomiarzem powinny zawsze pamiętać o rozstawianiu min i pułapek. Jeżeli chodzi o pułapki to polecam ustawić je w okolicach apteczek albo miejscach się często chodzą osoby z przeciwnej drużyny. Superzdolność Złomiarza jest bardzo silna ale jej największą wadą jej głośność ponieważ w chwili odpalania opony złomiarz drze się tak głośno że ciężko nie usłyszeć go na drugim końcu mapy. Podsumowując według mnie jest to jedna z lepszych opcji dla graczy z słabą celnością oraz dlatego że sprawdza się on dobrze podczas ataku i obrony.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Porarzo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Fortnite: Sezon 13 - karnet bojowy

Recenzja Filiq343
2

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
3

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
4

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
5

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
6

Dark Orbit Godziny niezapomnianych wrażeń !

Poradnik krywlo123
7

H1Z1: King of the Kill (B2P) H1Z1 - Szczera recenzja.

Recenzja Mesashii
8

World of Tanks Strv 103B najlepszy niszczyciel X poziomu?

Recenzja ChUcKxPoMpA
9

Ostra jazda bez trzymanki czyli recenzujemy GTA V

Recenzja adrianos253
10

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
Chat