Jak to działa
Przejdź do gry Naruto Online
Naruto Online
5.0 1 784 0
27.09.2018

Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Mówimy tutaj o jednym z trzech wielkich Shounenów, które kiedykolwiek uderzyły w przemysł anime, Naruto. Wszyscy byliśmy tam, chcąc zająć miejsce głównego bohatera i zostać następnym królem Hokage lub piratem, ale wszyscy wiemy, że to tylko sen. Więc co jest najbliżej tego? Gry, w których jesteśmy graczami, mogą zanurzyć się w miejscu głównych bohaterów tych anime, które tak bardzo podziwiamy. Dziś przedstawię moją recenzję w niezwykle dochodowej grze przeglądarkowej Naruto Online. Rozgrywka 8/10: Ta gra posuwa się tak daleko, jak każda internetowa strategia dostosowana do anime, zawierająca słowa "online" obok niej. Jednak ta gra prawdopodobnie ma to, co najlepsze w porównaniu do innych konkurentów. W wielu z tych gier mamy do czynienia z niekończącym się klikaniem i naprawdę nic, co naprawdę należy zwrócić uwagę, ponieważ można przejść od około 2 do 4 godzin gry, klikając na to, co gra chce, ale ta gra przynosi interesującą mechanikę combo, której nie widziałem zbyt wiele w innych typach tych gier. Kombosy zawierają mnóstwo sytuacji, w których możesz kontrolować cel, który łączy się z innymi ninja, które masz w swojej formacji. (Na przykład: Low Float-> Knockdown). Mogą one być wymienne i ulepszone zgodnie z twoimi upodobaniami w personalizacji postaci, pod "talentami". To naprawdę ustawia tę grę z innych odpowiedników, ponieważ daje coś, co można dostosować i uważać podczas grania w grę, oprócz tylko wyposażenia przedmiotów podanych przez grę i po prostu pozwolić grze zrobić resztę po kliknięciu wroga.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Podczas gdy widok modeli postaci na otoczenie lub ustawienie wydaje się dość niezręczny, same modele są dość szczegółowe, a animacje dla każdego jutsu są piękne. Różnorodność każdego jutsu i postaci jest po prostu w obfitości, a każdy ninja oferuje nowy styl i wygląd, który unika nudy, patrząc na ten sam atak w kółko. Animacja jest dość płynna, a choreografia każdego ruchu jest niesamowicie zabawna. Bandai Namco też nie zawodzi nas tym razem.

Opowiadanie 6/10: Opowieść jest w zasadzie powtórką z oryginalnego anime, wykorzystując sceny z niej i umieszczając ją jako obrazy w określonych scenach. Jeśli jesteś zagorzałym obserwatorem Naruto, odkryjesz, że po prostu przeskakujesz fabułę, aby szybciej dotrzeć do rozgrywki. Jednakże, jeśli nie znasz się na Naruto, to jest to dobry sposób na poznanie historii, która cieszy się grą w tym samym czasie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ogólnie 7/10
Dodatkowe uwagi:
- Gra, mimo że ma mechanikę łańcuchową, ma żmudny ruch w punkcie i kliknięcie, który ma większość tych gier, ale to jest to, z czego są znani, więc nie powinno to być niespodzianką.
- Ekran gry może początkowo wydawać się przytłaczający, ale po pewnym czasie można do niego przywyknąć.
- Samouczek trwa do około 15 poziomu i od tego czasu pozwala nieco na swobodne granie, ale misje wciąż wskazują i klikają, ponieważ nie dają one żadnego kierunku ani mapy, na której powinniśmy się udać.
-Możesz tylko pomijać lub przewijać do przodu bitwy po poziomie 20, zanim będziesz musiał je obserwować.
- Osobiście uważam, że to moja ulubiona gra flashowa. (Mówiąc o Flash, potrzebujesz programu Adobe Flash Player, aby go uruchomić)
-Nawet z oszałamiającą animacją, nie martw się, każdy komputer może uruchomić tę grę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Hiro0

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Fortnite: Sezon 13 - karnet bojowy

Recenzja Filiq343
2

Gry friv

Recenzja Cesere
3

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
4

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
5

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
7

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
8

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
Chat