Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1700 0
16.06.2017

Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Witam was serdecznie, w dzisiejszym artykule przedstawię wam największe błędy podczas wychylania. Przeczytaj ten artykuł, może niektóre dotyczą też Ciebie! Nie zapomnij ocenić artykułu, a jeśli znasz więcej błędów, daj o nich znać w komentarzu, gdyż mogłem o niektórych zapomnieć. Ja już nie przedłużam, zapraszam do czytania.

Pierwszym błędem, o którym wam dzisiaj powiem jest wychylanie przy użyciu przycisków W oraz S. Powinniśmy wychylać używając jedynie przycisków W, a także S, ponieważ wychylając używając W oraz S mamy większy rozrzut, przez co większe prawdopodobieństwo, że nie trafimy przeciwnikowi nawet w nogi. Drugim już błędem, który dziś przedstawię jest nieprawidłowe zatrzymywanie się po wychyleniu. Otóż powinniśmy przy wychyleniu z prawej strony użyć przycisku A, natomiast zatrzymać się przyciskiem D. Skróci to czas naszego zatrzymywania się. Natomiast w drugą stronę – na odwrót. Następnym błędem jest to, że wychylając nie sprawdzamy, ilu przeciwników stoi w danej miejscówce. Dajmy przykład, terroryści rushują middle na Mirrage, a ty wychylasz na trzech na raz. Powinienieś wychylać stopniowo tzn. zabijasz jednego, wychylasz troszkę mocniej, potem drugiego i wychylasz jeszcze mocniej i zabijasz w ten sposób trzeciego. Mam nadzieję, że rozumiesz o co chodzi.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejny błąd przy wychalaniu to wychylanie nie celując na poziom głowy przeciwnika. Chyba tutaj nie muszę nic tłumaczyć. Wychylając celując przykładowo w brzuch musimy przesunąć myszkę w górę, a to zajmuje trochę czasu. W tym czasie przeciwnik zdąży nas zabić. Następnym błędem jest wychylanie blisko ściany. Wtedy jest nam trudniej namierzyć przeciwnika, dlatego też wychylaj dalej od ścian. Kolejnym błędem jest to, że przy wychylaniu celujemy ścianę. Powinniśmy celować przy ścianie. Tego już chyba nie muszę tłumaczyć. Wychylanie się bez zatrzymywania jest kolejnym błędem. Zanim zdążymy się zatrzymać będzie już zbyt późno. Dlatego też wychylając używaj tego, o czym wcześniej wspomniałem, czyli metody z klikaniem jedynie przycisków A oraz D przy wychalaniu. Następny błąd to wychylanie na kontrolu. Zazwyczaj występuje to na niskich rangach, ale na wyższych niektórzy również popełniają ten błąd. Otóż wychylając przytrzymując CTRL przeciwnik zobaczy nas o wiele szybciej, niż my go i w stu procentach nas zabije. Dlatego też nigdy nie wychylaj trzymając kontrola, chyba że wiesz w jakich sytuacjach tak wychylać. A no właśnie zazwyczaj twój przeciwnik celuje na poziom głowy, ale kiedy przytrzyma on CTRL to jest po nas.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kolejny błąd, a mianowicie już ostatni dotyczy bardziej sytuacji, kiedy chcemy zrushować bombsite. Otóż warto jest podskoczyć przykładowo na Mirrage na apartamentach, podczas gdy przeciwnik znajduje się w kuchni, dlatego ponieważ będzie on celował w głowę, a gdy podskoczysz trafi on najwyżej w nogi. Tym sposobem nie zginiesz i twoja drużyna będzie miała większą szansę na wygraną pistoletówkę.

To już na tyle z tego artykułu. Doceń moją pracę i oceń ją w komentarzu, dlatego iż dużo czasu mi zajęło pisanie tego artykułu, ponieważ pisałem go początkowo w Wordzie i zapomniałem go zapisać, przez co musiałem pisać prawię połowę artykułu od początku, co nie było już tak przyjemne. Jeśli o czymś zapomniałem wspomnieć, również powiedz o tym w komentarzu. Bardzo mi wtedy pomożesz. Ja już nie przedłużam, trzymajcie się, cześć.

Zdjęcia zawarte w tym artykule pochodzą z google grafiki. Zabraniam kopiowania pracy na inne strony bez mojej zgody, a gdy już kopiujesz bez zgody, podaj chociaż źródła, z których korzystałeś.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Crush Crush Crush Crush, czyli bardzo dziwny clicker

Recenzja Osa1020
2

Big Farm Kilka słów ode mnie... ;3 [Big Farm]

Recenzja NibyFajna
3

Wolni farmerzy Szybkim czy Wolnym farmerem jesteś >?

Poradnik krywlo123
4

"Rayman Origins"(recenzja)

Recenzja Igi pigi
5

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
6

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved Moja recenzja

Recenzja Xbox360
7

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
8

SAO's Legend "Hack n slash" w sosie SAO

Recenzja Michacki
9

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Jak szybko zarabiać StarCoins? 2022r.

Poradnik AokiMSP
10

Agar io Agar.io - prosty poradnik

Poradnik KorQYT
Chat