Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
4.3 6 1834 0
22.08.2017

Recenzja Counter-Strike: Global Offensive.

Counter Strike to strzelanka multiplayer. W grze grasz po stronie terrorystów i antyterrorystów. Terroryści muszą podłożyć bombę i bronić jej dopóki nie wybuchnie lub zabić wszystkich przeciwników. Antyterroryści muszą pilnować tak zwanych "Bombiste'ów" gdzie podkłada się bombę (Dotychczas mamy 2 bombity A i B.) lub zabić pozostała drużynę. CS:GO to gra znana na całym świecie. Najlepszą polską drużyną jest Virtus.Pro, która w 2014 roku zajęła 1 miejsce w turnieju.Gra jest bardzo fajna jak i wciągająca. Grę stworzyło Valve Corporation i Hidden Path Entertainment. W grze są tryby takie jak: Wyścig Zbrojeń ( Po zabiciu dostajesz coraz lepszą brón. Może wygrać tylko jedna osoba), Demolka (5 v 5 gdzie również dostajesz coraz lepszą broń), Turniejowy (5 v 5 grasz o rangę, o czym później), Uproszczony ( 10 v 10 to samo co w turniejowym tylko nie o rangę).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W tej grze same umiejętności nic nie dadzą. Trzeba znać kryjówki,taktyki,granaty. Moim zdaniem najlepiej jest grać ze znajomymi, ponieważ po 1. Macie lepszą komunikacje, 2. Przeważacie psychiką 3. Możecie tworzyć bardziej rozbudowane taktyki niż tak zwaną "Rush b". W grze znajdują się skiny do broni.noży czy rękawiczek. Moim zdaniem, gdy by nie skiny to gra nie była aż tak popularna. Mi osobiście podobają się, lecz niektóre mogą kosztować ponad 2000 zł co jest lekką przesadą. Oczywiście znajdą się tacy co je kolekcjonują i są w stanie je kupić. Pora o mapach. W grze jest bardzo wiele map, lecz najważniejsze i najbardziej znane są w póli turniejowej takie jak: Dust II, Nuke, Cache, Mirage czy Inferno. Mapy nie są rozbudowane,ale bardzo dobrze wyglądające i zrobione. W tą grę można grać na słabym komputerze co dociąga wiele osób.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wcześniej wspominałem o rangach. Rangę można zdobyć tylko na trybie turniejowym. Pierwszą rangę dostaje się po 10 wygranych meczach i jest ona dowolna. Razem jest 18 rang.Srebro jest dla początkujących: Silver I, Silver II, Silver III, Silver IV, Silver Elite, Silver Elite Master. Złoty Laur można powiedzieć, że również dla początkujących: Gold Nova I, Gold Nova II, Gold Nova III i Gold Nova Master. Mistrzowski obrońca to rangi dla graczy o średnim poziomie: Master Guardian I. Master Guardian II, Master Guardian Elite oraz Distinguished Master Guardian. Legendarne Orły są to rangi o wyższym poziomie umiejętności: Legendary Eagle i Legendary Eagle Master. Dwie najwyższe i zarazem ostatnie są dla najlepszych graczy: Supreme First Class oraz Global Elite- najwyższa ranga, którą można osiągnąć w CS:GO. Podsumowanie: Jeśli lubisz strzelanki 1-wszo osobowe, dobrze zrobione mapy, skinyi taktyki to jest to gra w sam raz dla Ciebie. Gra kosztuje 13 Euro (Na polskie około 50 zł). Bardzo dziękuje za przeczytanie recenzji. Mam nadzieję, że się podobała.
4.3 (głosów: 6)
Art napisany przez XjasiekX22

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy warto czekać - Cyberpunk 2077?

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Omówienie pozycji w League of Legends.

Poradnik mati#kicia
3

Roblox Rozgrywka niczym w GTA!

Poradnik ketty
4

Czy VALORANT jest konkurentem CS:GO

Tutorial Mati 11
5

The Sims 4 - Życie Eko! Moja opinia.

Recenzja Miruki
6

Call of War Call of War 1.5 - co wiadomo?

Recenzja Bart1607
7

Jak stworzyć ładny dom w The Sims 4?

Poradnik ni.colaa
8

Najlepsze gry z Barbie

Recenzja Cesere
9

Szybcy i wściekli w FIFA 19? czyli najszybsi zawodnicy w grze

Poradnik MatiSzelka007
10

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu

Poradnik MrMilosz254
Chat