Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1294 0
18.06.2017

SCAR-20 VS G3SG1 - to ma różnicę?

Witam was serdecznie. W tym artykule przedstawię wam dwie najbardziej wkurzające snajperki w tej grze. Porównam je i powiem, która jest lepsza. Swoją odpowiedź oczywiście uzasadnię. Zapraszam do czytania i proszę o docenienie mojej pracy.

G3SG1 jest snajperką dostępną jedynie po stronie antyterrorystów, natomiast SCAR-20 dostępny jedynie po stronie terrorystów. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, iż są to jedne z najbardziej denerwujących broni, a także najbardziej wkurzające snajperki. Koszt obu tych broni równy jest sumie 5000$. Równa jest również ilość pocisków w magazynku oraz ilość łączna pocisków. Ilość pocisków w magazynku wynosi dwadzieścia pocisków. Natomiast łączna ilość to dziewięćdziesiąt. Za zabicie z obu tych broni otrzymujemy nagrodę w postaci 300$, jak to w wypadku większości broni w tej oto grze. Obrażenia zadawane przez obie te snajperki również są równe – wynoszą one aż osiemdziesiąt punktów obrażeń. Penetracja pancerza, szybkość poruszania się również nie różnią się. Zasięg efektywny również mają taki sam.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Podsumowując podobieństwa obu tych broni: Penetracja pancerza wynosi 82,5%. Szybkostrzelność obu tych broni wynosi 240 RPM (RoundPerMinute). To jakie rzeczy różnią obie te bronie? Otóż pierwszą różnicą jaką zaobserwowałem to czas przeładowania obu tych broni. W przypadku SCAR-20 przeładowanie trwa o wiele krócej – 3.02 sekundy. Natomiast czas przeładowania w G3SG1 wynosi 4.40 sekund. Kolejną różnicą jaką udało mi się zaobserwować jest czas spowolnienia przeciwnika po strzale. Spowolnienie po trafieniu przeciwnika w nogi wynosi 65% w przypadku G3SG1, natomiast w przypadku SCAR-20 procent spowolnienia po strzale w nogi to 40%. Sprawa ma się inaczej po strzale w ciało. Wtedy G3SG1 potrafi spowolnić przeciwnika o 50%. Natomiast snajperka SCAR-20 jedynie o 35%. Kolejną różnicą jest rozrzut. Moc rozrzutu G3SG1 to 30 punktów, a moc rozrzutu SCAR-20 wynosi 20,31 puntków. Więcej cech różniących obie te snajperki niestety nie zaobserwowałem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując te porównanie: Snajperki te mają naprawdę niewiele różnic. Obie te bronie różnią się jedynie czasem przeładowania, spowolnieniem po strzale w nogi i mocą rozrzutu. Na podstawie tych trzech różnic stwierdzam iż SCAR-20 jest lepszą bronią. Wyobraziłem sobie pojedynek dwóch graczy. Jeden gracz ma SCAR-20, a drugi ma G3SG1. Gdyby żaden gracz nie trafił ani jednym pociskiem z magazynku, przeładowanie trwało by szybciej właśnie u SCAR-20, dlatego też to gracz ze SCAR-20 wygrałby ten pojedynek. Krótko mówiąc przeciwnik nie zdążyłby przeładować swojej snajperki.

Jeśli porównanie tych broni spodobało ci się zostaw koniecznie swoją ocenę. Ja już nie przedłużam i zachęcam do przeczytania reszty moich poradników.

Grafika pochodzi z Google Grafiki, co oznacza, że możesz ją ode mnie zerżnąć. Natomiast, gdy chcesz skopiować treść artykułu napisz do mnie wiadomość prywatną z prośbą o pozwolenie. Bez pozwolenia zabraniam kopiowania artykułu na inne strony.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
3

"Outlast 1"- czyli piekło w psychiatryku

Recenzja bananek_strażak
4

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
5

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
6

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
7

Shakes & Fidget Jak założyć konto na Shakes & Fidget?

Poradnik KingaTiger
8

Star Stable Star Stable - Giercza od konikach!

Recenzja Mheetu
9

MovieStarPlanet MSP 10 Trików do MovieStarPlanet

Poradnik Eriika Sweet
10

CSGO Prime (B2P) Ninjas in Pyjamas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat