Jak to działa

Damoria

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Damoria

Lubisz rozgrywki strategiczne, które pozwalają oderwać się od rzeczywistości? Ta gra przeglądarkowa wciągnie Cię do zupełnie innego świata, z którego nie będziesz chciał już wychodzić! Damoria jest mistycznym scenariuszem gry przeglądarkowej – to świat, w którym wszystko dzieje się, jak może się wydawać, w uporządkowany sposób. Jednak wcale do końca tak nie jest. Jesteś ciekaw, dlaczego? Zbuduj swój zamek ze wszystkimi „dodatkami” – biurem konstrukcyjnym, poligonami wojskowymi i kamieniołomami. Gotowy na nową przygodę?

Czeka Cię odkrywanie surowców kopalnianych i finansowanie tworzenia innych budynków, jakie postawisz w swoim imperium. Połącz swoją armię i uzbrój ją w miecze, katapulty, łuki i strzały! W grze Damoria znajdziesz dosłownie wszystko, czego pragnie Twój zdobywcze serce! Pozorna sielanka jest jednak tylko… przykrywką. Cóż, jak mogłoby być inaczej! Nawet tutaj, w Damorii, toczą się bitwy o władzę. Każdy, kto chce mieć największy zamek i królestwo, musi udowodnić swoją wyższość i potęgę nad pozostałymi. Zamień więc swój zamek w solidną twierdzę, która stanie się nie do zdobycia dla wrogich napastników – pamiętaj, że bez niej będziesz doskonałym celem dla żądnych władzy wrogów! Zbierz armię raz w życiu i podbij Damoria już dziś! Możesz zagrać w tę grę przeglądarkową bezpośrednio we własnej przeglądarce internetowej, bez konieczności kupowania lub instalowania jakiegokolwiek oprogramowania.

Przygotuj się na szereg bitew – umocnij zamek, zbierz ludzi i… niech rozpocznie się walka!

pełny opis gry
Screeny
Damoria screenshot1 Damoria screenshot2 Damoria screenshot3 Damoria screenshot4 Damoria screenshot5 Damoria screenshot6 Damoria screenshot7 Damoria screenshot8 Damoria screenshot9 Damoria screenshot10
Video

Damoria wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat