Jak to działa
Przejdź do gry Dark Orbit
Dark Orbit
5.0 1 2987 0
07.01.2018

Czy DarkOrbit rzeczywiście umarło ?

Artykuł zostanie poświęcony czy DarkOrbit rzeczywiście umarło ? Z mojej perspektywy Tak grałem w tą grę 5 lat temu graczy było mnóstwo nie było się co dziwić gdyż była to jedna z najlepszych gier na przeglądarce zakończyłem grę już po roku.
Jednak rozpocząłem grać znowu w 2016 po czym zapomniałem passów do konta i tak oto mam kolejne konto w 2017 aż do dziś.
Z perspektywy czasu gra traciła ludzi nie była już tak popularna jestem całkiem zaawansowanym graczem chociaż fulki pewnie powiedzą że nie ale szczerze myślę że stworzenie wersji do pobrania z przeglądarki albo nwm przeniesienie tej gry na chociażby Steam ? I dodawanie nowych aktualizacji częściej dużo by zmieniło oraz przede wszystkim poprawiła by jakość rozgrywki z przyjemnością grał bym w nią na Steam i z przyjemnością zbierał bym do tej gry karty.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Może dla niektórych niewiele ale Aegis z irkami jest :P i w sumie mapy wypełnione jedynie pustką w miejscu w którym zawsze kiedyś stali ludzi (czyli w każdych wrotach)
tak wiec kontynuując Steam to całkiem dobra opcja zamiast kupowanie skinów np do petów lub dronów za uridium kupowanie ich na rynku Steam lub możliwość wygrania za czas włożony w grę oraz możliwość otrzymania odznak za karty kolekcjonerskie oczywiście nie wiem czy jest to takie proste że po prostu chce przenieść swoja grę na Steam i już od tak mi ja dodadzą jednak myślę iż taka wielka firma jak BigPoint potrafiła by się uporać z tym problemem lub też stworzenie całkiem nowej gry również na jakiejś platformie typu Origin,Steam itp. bardzo podobna do oficjalnej wersji i dodanie nie wiem np jakiegoś drzewka umiejętności za każdy lvl jakiegoś odświeżenia dla tej gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
A to mała bitka w 2014-2015 typowa na każdej mapie ( oprócz x1) apropo odświeżenia dla gry można było by dodać również nowa galaktykę z nowymi alienami lub nie wiem nowe eventy ? Jest wiele pomysłów żeby ta gra stała się dużo lepsza oraz co za tym idzie popularniejsza sam mam kilka ale jest to już temat na oddzielny artykuł taki pomysł jak np dawanie nagród za wbijanie lvl-a lub dodanie nowych statków z większą ilością umiejętności. Wróćmy jednak do braku nagród za lvl jest to nietypowe dla gier tego typu iż jest brak nagród za poziom co prawda są nowe misje z każdym nowym poziomem doświadczenia oraz misje specjalne ale jest to i tak za mało gdyż na wyższych poziomach trzeba wbijać grube miliony punktów. Tak wiec myślę iż moja teza jest poprawna i wiele osób się ze mną zgodzi.
Pozdrawiam EnErGy12
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez EnErGy12

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks KV-2 Pojazd znany pralką - historia w grze

Recenzja HansOmen
2

Paladins Paladins-> Jak grać Tyra

Poradnik Quaresma
3

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
4

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć SC i fame?

Poradnik ishmael
5

League of Legends Twitch w Jungli Poradnik

Poradnik Davi69
6

Wartime Wartime najlepszą grą wojenną-animowaną?

Recenzja Kasia678
7

Conflict of Nations - opis gry

Recenzja Bart1607
8

Star Stable Fabuła Star Stable - czy warto?

Recenzja Dzonitaa
9

Margonem Dlaczego grać w Margonem ?

Recenzja Klimenso
10

League of Legends Braum - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat