Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
5.0 1 3799 0
24.01.2018

Krótko o przygodzie z Metin2

Metin2 to gra typu mmorpg oparta o świat fantasy. W grze możemy wcielić się w 5 dowolnych klas postaci takich jak szaman, ninja, wojownik, sura czy likan.Głównym naszym zadaniem jest wykonywanie misji od NPC oraz rozwój umiejętności naszej postaci, statystyk czy lvl naszego bohatera. Metin2 to gra z mikropłatnościami zatem występuje tu IS (obracająca się moneta) w którym możemy nabyć za realne pieniądze wspomagacze ułatwiające grę czy urozmaicić wygląd naszej postaci poprzez zakup różnego rodzaju stroi lub fryzur. Gra nie wymaga korzystania ze sklepu nie występuje tutaj żaden abonament dzięki czemu możemy osiągnąć maksymalny obecnie 120lvl wraz ze skończonymi misjami za darmo, Jedynie co musimy poświęcić to bardzo dużo czasu oraz wysiłku.Oprócz normalnych map do expienia naszego bohatera czy dropienia w celach zarobkowych metin2 posiada dungeony z którym sami nie zawsze sobie poradzimy dlatego ważna jest w tej grze współpraca.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
A teraz tak z własnych doświadczeń co mogę powiedzieć o metnie ?
Może zacznijmy od zalet :) wady zostawimy na koniec. A więc zaczynajmy.
Z pewnością jedną z dużych zalet jest przyjemny i przejrzysty interfejs oraz prosta grafika która nie wymaga nie wiadomo jakiego komputera.Kolejną zaletą jest panująca w metinie atmosfera i wyjątkowy klimat który posiada naprawdę nie wiele gier tego typu.Na pewno wielką zaletą metina jet tryb walki, możliwość zabijania wielu mobów jednocześnie jest czymś czego brakuje w wielu grach mmorpg. Nie wielką zaletą ale jednak są dość proste nie skomplikowane questy choć moim zdaniem jest ich troszkę za mało.Nie wiem jak dla niektórych ale dla mnie sporą zaletą jest mała ilość skili postaci.No i oczywiści współpraca bez której jest ciężko sobie poradzić.Ogólnie mówiąc jeśli chodzi o zalety metin jest przyjemną nie skomplikowaną grą.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
A teraz czas na wady.
Dużą jak nie największą wadą metina jest ogromna ilość bugów,oraz niestety słabo wykwalifikowany support.Do wad należy także spadająca liczba graczy online.Niewielki wybór uzbrojenia postaci na dany lvl. Zamierająca współpraca między graczami, oraz jak dla mnie spory nacisk na is. Nie wiem czy zaliczyć to do wad ale metin posiada dość wysoki poziom trudność więc nowy gracz musi poświęcić wiele czasu aby rozwinąć swoją postać. Dla mnie gra nie posiada innych wad choć każdy ma inne zdanie. Jeśli ktoś lubi proste nieskomplikowane i czasochłonne gry zachęcam do spróbowania przygody z metinem. Mogła bym jeszcze bardzo wiele opisać o metinie tylko [poco lepiej będzie jak sami spróbujecie zagrać w tą grę niestety nie jest ona już taka jak parę lat temu ale mimo wszystko zachęcam do zagrania. Proszę o wzięcie pod uwagę że to moja pierwsza recenzja i zbytnio się na tym nie znam więc, ładnie proszę o przymknięcie oka na różnego rodzaju błędy oraz nie dopatrzenia. Z góry dziękuje.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez mambaa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [7#] - Vertigo

Poradnik JestemKacper
3

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
4

CSGO Prime (B2P) FaZe Clan - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
6

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
7

League of Legends Patch 7.14 Jax Junge - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
8

Aion Co sądzę o grze - AION

Recenzja Soemix
9

Minecraft Recenzja gry minecraft 27.03.2024

Recenzja xd_elo
10

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
Chat