Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 0 114 0
18.11.2018

recenzja o HERO ZERO

Jest to moim zdaniem nawet bardzo fajna gra, ale też posiada parę niedociągnięć.
Po pierwsze podoba mi się dla tego, że w przeciwieństwie do innych gier tego typu łatwo zdobywa się poziomy niekiedy nawet w jeden dzień można zdobyć nawet dziesięć(10) poziomów w ciągu jednego dnia a niekiedy może nawet i więcej. Po drugie jest to bardzo ładnie komiksowo zrobiona gra (pod względem grafiki oczywiście) tak zrobionych gier jest naprawdę mało. W tej grze są także bardzo zabawnie wyglądające postacie więc myślę, że ta gra może być też dla młodszego pokolenia które może mieć od ósmego do czternastego roku życia. Ale może być też do tego starszego i myślę, że im się to chyba nieco mniej spodoba. Poza tym jest też zrobiona bardzo prosto prawie tak prosto jak budowa cepa... . ;--)
Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj
Tak więc myślę, że każdy by to ogarną. Teraz te gorsze strony tej gry. niestety, ale każda gra tak owe posiada. Jedną z nich jest limit energii do wykonywania misji więc jeśli chcecie trochę posiedzieć w ciągu jednego dnia to możecie stracić parę złota na to, aby odnowić całą energię. Drugą jest to, że pojedynki niekiedy gdy nawet jesteś od przeciwnika dużo silniejszy to i tak niekiedy przegrasz, a niekiedy jest tak, że jesteś słabszy od przeciwnika a wygrasz. Cuda czasami się zdarzają na przykład mi raz się tak zdarzyło.
Jeśli chodzi o ubiór to tak naprawdę najlepszy dostaje się za robienie misji ponieważ w sklepie jest może i ich trochę dużo ale za ciekawe to one nie są chociaż nie zawsze, ponieważ parę racy mi się zdarzyło mieć tam epicki przedmiot, który zakupiłem oczywiście.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj
Jeśli ktoś by chciał w tą grę sobie pograć to z wielką ochotą zapraszam do góry jest moją nazwę możecie mnie dodać do znajomych jeśli byście chcieli. Zapraszam także jeśli już macie konto jakiś czas to z wielką ochotą zapraszam do dołączenia do naszej drużyny POLSCY POGROMCY.
więc podsumowując jest to naprawdę bardzo fajna gra ze swojego gatunku. Ma wiele do zaoferowania, jest cały czas rozwijana przez twórców, nie brakuje w niej sytułacji po prostu śmiesznych(komicznych) obiecuję wam, że jeśli w nią zagracie chociaż raz to długo od niej nie odejdziecie, co więcej będziecie w nią chcieli grac przez cały czas. Dla tego też twórcy o tym pomyśleli i zrobili wersję na urządzenia mobilne więc teraz nie musicie czekać aż wasz komputer się odpali tylko wystarczy jedno proste klik na telefonie i już gracie w swoją ulubioną grę.
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez PaniczSekta

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP ,,MSP#1" Poszukiwanie Hakerów

Video ZaxxonYT
2

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
3

Top 4 Polskie gry w które warto zagrać

Recenzja Bernik
4

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
5

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
6

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
7

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
8

World of Tanks Porady dla początkujących na World of Tanks

Poradnik Hiro0
9

CSGO Prime (B2P) Recenzja Gry Counter Strike Global Offensive CS:GO

Recenzja Diana07
10

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
Chat