Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 184 0
26.08.2022

Nie grajcie na jungli.

Wiele z was się zastanawiało w swoim życiu - "Chciałbym zagrać w nową grę". "Nudzi mi się, nie wiem w co zagrać!". Zapewne zaczęliście szukać gry, która byłaby dla was interesująca. Jako gracze kochacie to - kochacie grać. Aż w końcu pewnego dnia trafiliście na League of Legends. Zapowiadało się świetnie, nauczyliście się o co w tym chodzi z filmików i już mieliście wszystko pobrane i gotowe. Odpalacie ligę, a tu co? Ogromne rozczarowanie. Ciągłe śmierci, wyzywający was przeciwnicy... Masakra. Ale większość z was przy tym została. Postanowiliście grać i grać i grać więcej, aby nauczyć się. Dlatego nie grajcie na jungli. Każda linia jest bardziej interesująca - mid, na którym możecie roamować, powkurzać i pośmiać się, adc, który i tak jest oneshotowany, czy nawet support, którego zadaniem jest leczyć i wardować. Co z tą wyspą? A... jeszcze jest top. Tam się nic nie dzieje, no oprócz bycia głazem. Tylko, że jak przegrasz linię nikt nie będzie krzyczał, że to twoja wina. Pamiętajcie bananki. To zawsze jungle diff! Bez wyjątku! Zawsze trzeba obwiniać junglera! Mam nadzieję, że nie popełnicie tego błędu i nigdy nie zagracie na jungli. Mam, nadzieję, że ten artykuł był przydatny. Jak być dobrym junglerem? Nie być nim wcale.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jankosa chwalicie? Jak to, przecież da się być dobrym junglerem? Nie, nie da się;) Zawsze pajac z topa czy mida zintuje ci grę. Lepiej samemu sobie przegrać mida czy każdą inną linię niż być wyzywanym. Jak rzeczywiście lubisz być junglerem i grasz na tej linii to musisz być masochistą. Widać, że mnie nie słuchasz. Jak cię ta gra tak denerwuje, to idź sobie zagrać w genshin impact, dotę albo poucz się do szkoły. Książkę przeczytaj zamiast w to grać! Jak masz tyle intować lub być sabotowanym, to zastanów się czy to jest warte twojej psychiki. Nie lepiej obejrzeć sobie serial? No tak. Przecież to takie fascynujące. Siedzieć, patrzeć w ten szary ekran i zastanawiać się dlaczego się już tego życia nie skończyło? Nie jestem w stanie podać wam innego, lepszego argumentu, ale wspomnicie moja słowa. Kiedy już przestaniecie w to grać, nie będziecie mieli siły i ten moment zwątpnienia, zrozumiecie, że nigdy nie wyjdziecie z Silvera i nie ma na was miejsca w tej grze, dla ZWIERZĄT. Pożałujecie, że zmarnowaliście tyle czasu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

A ta część jest dla osób, które mają od 500 level w górę. Dla osób, które mają milion punktów na jednej postaci, czy kilkaset na różnych. Warto było zmarnować tyle czasu? Super jest się tym chwalić, nie? Rzeczywiście. To dlatego śmierdzisz i nie masz dziewczyny? Chłopie. Weź tę radę nie jako od wroga, lecz znajomego czy przyjaciela. Przestań. Może jeszcze coś z ciebie będzie, a nie zdegenerowany spoceniec. Wstań z tego krzesła, wyrzuć te czipsy i zrób kilka przysiadów, pompek, brzuszków. Parę ćwiczeń dobrze ci zrobi. Może nawet schudniesz... kiedyś. Ja bym na twoim miejscu odinstalował te grę i w ogóle oddał mamie komputer, żeby mogła lepiej pracować albo chociaż podatki liczyć, żebyś miał dach nad głową i mógł żreć te swoje czipsy, czekoladę i obiad dzień w dzień. Żebyś miał gdzie spać, żebyś miał co ubrać i żeby ci zimno w stopy czy głowę nie było. A ty narzekasz na to, że internet jest za wolny.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kirfanthy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
2

Pro Cycling Manager 2015 - moja opinia o grze.

Recenzja lynnSSky
3

Roblox Roblox - Kreator gier dla wszystkich

Recenzja kret9955
4

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
5

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
6

Minecraft Czemu Minecraft to gra w pewien sposób nieśmiertelna i czemu moim zdaniem jest tak popularny

Recenzja CRIPI2
7

Conflict of Nations - rodzaje wojsk (część 1)

Poradnik Bart1607
8

Eternal Edge+ Prologue Recenzja bezpłatnej gry na Steam

Recenzja xKuler
9

Armored Warfare Armored Warfare - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Roblox Czym jest Roblox? Czy jest w stanie zastąpić minecrafta?!

Poradnik Bananek2012
Chat