Jak to działa
0 0 48 0
22.05.2018

Zostać inwestorem budowlańcem czyli świeży symulator inwestora nieruchomości

Kto z nas nie chciał być inwestorem nieruchomości? Kto z was nie chciał zarabiać na starych domach ogromną liczbę gotówki, kto nie chciał być budowlańcem i inwestorem w jednym? No właśnie moim zdaniem każdy by chciał. Dlatego powstał house flipper, czyli symulator budowlańca i inwestora nieruchomości w jednym.

W grze będziemy kupować stare mieszkania,domy, które wymagają kapitalnego remontu, a następnie po remoncie sprzedajemy mieszkania jak nowe z wielkim zyskiem. Ciekawie zapowiada się tryb swobody oraz zleceń gdzie mamy ponad 20 mieszkań do wyremontowania i oczywiście musimy też zaspokoić marzenia klientów jak np. łazienka blisko kuchni bądź 3 sypialnie. Niektórzy klienci o dziwo będą chcieli małe mieszkania i tak trzeba będzie zrobić.

Na początku gry będziemy nowicjuszami i nie będzie to strasznie trudne zlecenie jako pierwsze do wykonania, ale już z biegiem czasu zlecenia będą coraz trudniejsze, ale i droższe.
Bardzo podobał mi się tryb rozwoju postaci. W grze jest możliwość ulepszania swoich umiejętności a co za tym, idzie, będzie nam o wiele łatwiej wyremontować mieszkanie. Między innymi jest umiejętność triceps ze stali, czyli jeśli jakaś rzecz nie da się rozwalić sprzętem to,robimy to rękoma o wiele szybciej.

Umiejętności jest naprawdę dużo i każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo ważne jest to, iż jest to gra edukacyjna, ponieważ uczy zawodu inwestora po części. Takie gry powinny powstawać coraz częściej a to dlatego, że dzięki takim symulatorom być może zwiększy się ilość inwestorów? Bardzo możliwe. Nawet piloci trenują na symulatorach, żeby być coraz to lepsi w swoim zawodzie to i może tak być w przypadku takich edukacyjnych symulatorów.

Mieszkania, jakie na początku remontujemy to dosłownie ruina, która na pierwszy rzut oka nadawałaby się do zburzenia i zastąpienia jej powiedzmy mc donaldem. Na szczęście mając odpowiednie narzędzia ruszymy do akcji z pomocą, a potem tylko liczymy zyski.
Są też możliwe negocjacje przy zakupie nieruchomości bądź jej sprzedaży i niby nie są to wielkie kwoty, ale kilka tys. zawsze wpadnie do kieszeni np. na zakup nowego sprzętu.

Niespodzianką jest też fakt, iż kupując nieruchomości, kupujemy je w ciemno nie, wiedząc, co nas czeka w środku czy będą tam np. karaluchy, czy będzie tam totalna ruina itd. Jak mówi fajne przysłowie ten, kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa albo nie pije szampana, jak kto woli.

House flipper to nie tylko remontowanie mieszkań, to między innymi naprawa instalacji elektrycznej, pozbycie się szkodników, wyburzenie ścian, urządzanie wnętrz. To sprawia, że gra jest bardziej interesująca i nie jest monotonna, co jest bardzo ważne w takich o to symulatorach.

Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale gra przypomina mi program, który leciał na tv4 dom nie do poznania naprawdę jest podobieństwo.

Podsumowanie
Z plusów gry można zaliczyć
1. realistyczny symulator budowlańca i inwestora w jednym
2. bardzo ciekawy rozwój postaci
3. różnorodność zadań, bo każdy klient lubi co innego
4. można również, zająć się naprawami
5. uczy fachu inwestora.

Z minusów
1. nie wiesz, w jakim stanie kupujesz mieszkanie.
Więcej minusów nie znalazłem. Warto ją sobie nabyć,

Ocena końcowa 9/10
Zostać inwestorem budowlańcem czyli świeży symulator inwestora nieruchomości 0.0 0
0 0
Art napisany przez impuls54

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
2

Jakie są najlepsze gry dla dziewczyn

Recenzja Porarzo
3

Najdziwniejsze symulatory

Recenzja Typowypolak nr 1
4

Crypt of The NecroDancer - piękny, muzyczny dungeon-crawler

Recenzja Dawid035
5

Jak zdobyć gry lub skiny za darmo?

Video Kowalski03
6

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
7

Gry z potworami.

Recenzja LiquidSnake
8

Jakie są najlepsze gry dla dziewczyn?

Poradnik LiquidSnake
9

Devil May Cry 2 - I'm bored and old

Recenzja LiquidSnake
10

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
Discord