Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
5.0 61 365 0
04.03.2021

Crossout - MMO z możliwością zdobycia bananków

Crossout to gra MMO, w którym wcielamy się w rolę mechanika wojennego, który własnoręcznie konstruuje i bierze nimi udział w wojnie maszyn. Grę można scharakteryzować jako połączenie World of Tanks i filmu Mad Max (plus ewentualnie symulatorów o projektowaniu/budowaniu pojazdów oraz symulatorów warsztatu mechanika). Największym atutem gry jest możliwość konstruowania własnych pojazdów, które będą spełniały wszystkie nasze wymagania... no może nie wszystkie, ponieważ istnieją ograniczenia dotyczące ilości modułów, etc. W grze znajdziemy dużo różnych trybów, które pozwalają na grę zarówno z innymi graczami jak i botami. Jest też możliwość, że dostaniemy się do gry z pewną liczbą botów, ale nie trafiłem jeszcze na mecz, aby liczba botów w obu drużynach była różna. dodatkowo boty nie są bardzo słabe i bezużyteczne jak zdarza się to w niektórych grach. To tyle słowa wstępu zapraszam do kolejnego akapitu, gdzie opiszę grę krok po kroku z dodatkiem moich spostrzeżeń.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1000 Graj

Pomijając pobieranie gry i zakładanie konta wspomnę o kliencie gry, który w porównaniu z innymi grami stosunkowo długo się ładuje. Dodatkowo Easy-Anticheat jeszcze spowalnia nasz proces logowania do gry. Na szczęście już w samej grze wszystko ładuje się niemalże natychmiastowo, nawet znalezienie graczy do bitew czy misji nie zajmuje więcej niż 10 sekund (przynajmniej tak było w moim przypadku).

Na początek gry otrzymujemy pojazd z zamontowanymi karabinkami maszynowymi, a już po pierwszej walce otrzymujemy kolejny co znacznie zwiększa naszą siłę ognia. Oczywiście wszystko co robimy na początku jest swojego rodzaju samouczkiem, gdzie po prostu grając stopniowo odkrywamy kolejne rzeczy. Sama gra oferuje bardzo dużo wyzwań, zadań, map i trybów gry, co może być trochę zbyt dużą dawką możliwości oferowanych graczowi. Niestety wszystkie opisy należy dokładnie czytać i próbować na własną rękę znaleźć rozwiązania co w przypadku odblokowywania nowych trybów nie jest łatwe. Szczególnie jeżeli klikając w misję gra przenosi nas do mapy/trybu gdzie możemy zadanie wykonać mimo, chociażby nie posiadania shotgunów (sam miałem taki problem kiedy pojawiła mi się nowa misja tego typu). Jeżeli chodzi o samą walkę, która jest główną i poza konstruowaniem własnego pojazdu najciekawszą częścią gry to trzeba powiedzieć, że dla samych ciekawych walk warto grać i nawet nie przejmować się zadaniami.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1210 Graj

Podsumowując bardzo polecam tę grę, szczególnie ze względu na możliwość zarobienia dużej liczby bananków oraz bardzo ciekawe połączenie konstruowania własnego pojazdu oraz walki w klimacie postapokaliptycznym. Gra mimo dość rozbudowanych możliwości zapewnia bardzo przyjemne i emocjonujące walki będące główną częścią gry. bardzo dobrym pomysłem twórców było również umieszczenie garażu z naszym pojazdem na polu, na które możemy w dowolnym momencie wyjechać i przetestować naszą maszynę. Jeżeli chodzi o możliwie najprostsze porównanie z inną grą lub po prostu przedstawienie gry jako "ulepszoną" wersję innej gry, zdecydowanie możną Crossout nazwać dużo lepszym World of Tanks, gdzie nie szukamy pojazdu, który nam najbardziej pasuje tylko sami go tworzymy i ewentualnie ulepszamy.

Na zakończenie jak zawsze zachęcam do gry oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem.

5.0 (głosów: 61)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

The sims 4 - jedna z popularniejszych gier

Recenzja Hanuśś
2

Klasy postaci w Aion.

Recenzja TurboBagiety
3

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
4

CSGO Prime (B2P) E-Sportowa Gra Roku 2015, czyli Counter-Strike: Global Offensive

Recenzja Janusz1234567890
5

Margonem Jak zarobić kasę na pierwsze eq

Poradnik Nevetorni
6

Program Game Booster - Czy to działa?

Recenzja LiquidSnake
7

Star Stable Star Stable, a Stajnia Marzeń - porównanie

Recenzja Lesbiss
8

Margonem Jak expić w margonem? - expowiska margonem

Poradnik Demjan
9

World of Tanks Rheinmetall Panzerwagen - najgorszy light X tieru?

Recenzja ChUcKxPoMpA
10

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
Chat