Jak to działa
Przejdź do gry DC Universe Online
DC Universe Online
5.0 1 1937 0
05.02.2018

Gra dla Fanów DC Comics

Gra DC universe online została wydana 11 stycznia 2011 roku w USA a w Europie 21 stycznia tamtego roku. Została ona "wypuszczona" Na xbox one PlayStation 4 PlayStation 3 oraz Microsoft windows. Został stworzona przez Sony Online Entertainment. W grze tworzymy własną postać na podstawie trzech (Batman flash i i superman. ) bohaterów. Do wyboru są także supermoce. Oczywiście wygląd postaci jest zależny od nas. Ja mam taką postać: czarno czerwony batman który umie latać i ma moc manipulacji.Wiem trochę chaotycznie ale rożnie to różnie: D. Czy jest otwarty świat? No pewnie i to jaki. Jest tam parę ogromnych miast gdzie czekają na nas wiele wyzwań. Chodzą tam takie bandziory, jedne tak słabe że ta nich nie patrzymy a jedne bardzo bardzo kozackie. Niestety gra jest w mrocznym klimacie. Oczywiście jest jeszcze wiele atrakcji elementy ekwipunku ale opowiem to w kolejnym punkcie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Siema zacznę tak: broni jest bardzo bardzo dużo aż od siekier do karabinów maszynowych. Każda broń jest określana kolorem. Istnieje tam także tryb pvp czyli walczysz na arenie z innymi graczami z całego świata. Są także misję fabularne gdzie pokonujemy sławnych złoczyńćów , nie kiedy pomagając superbohaterą.Na szczęście jest to gra Free2Play. Owszem zbieramy walutę(w grze to są normalne amerykańskie dolary) ale zbiera się ją prosto ,zabijając wrogów i drop z nich sprzedając w automacie. Ok ale co nią zrobić? Można ją wydać na broń czy elementy defensywy na buteleczki życia (regeneracji) a nawet cały set.Sety są dostępne od wyższego poziomu. Co do poziomu jest taka sprawa: dostajemy go za zabicie przeciwnika i za wykonaną misję. W grze istnieje czat w którym można sobie pogadać z innymi graczami. Są tam także komendy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na ekranie gry na dole znajduję się pasek. Znajdziemy tam mapę bronie drzewko rozwoju itp. Gameplay jest przyjemny nie ma dużo gliczów ludzie fajni. Niestety nie którzy bandyci są zbyt op i mogą być powodem spin gracza. Ale po zdobycia sikila da się to opanować.Dużym plusem walk jest możliwość kombinacji ciosów i to że broń nie jest tak ważna jak mogło się to wydawać. Ważna jest także moc jaką posiadasz np.za pośrednictwem pewnej mocy stworzyłem latającego "golema" który mi pomagał (i to bardzo) .Kamerka jest trzecioosobowa. To są moje wrażenia z tej gry ogrywając ją na wersji konsolowej xbox one. DLC: Sons of Tirgon,Hand of Fate i The Last Laugh. Kosztują one mniej niż 40 zł Dodają one różnorodne rzeczy od umiejętności bohatera przez nowe postacie do nowych trybów Pvp. Gra ta jest ciągle aktulizowana więc nie umiera. Gra jest za free więc zapraszam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez CzesioMiszcz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Oszuści na MovieStarPlanet

Poradnik Candy1979
2

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
3

Margonem Jak zabezpieczyć konto w Margonem.

Poradnik Piotrek13299
4

Enigmatis 2 The Mists of Ravenwood dobra gra HOPA?

Recenzja _SkyLone
5

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
6

Star Stable Porady dla początkujących graczy

Poradnik rzulty
7

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
8

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
9

Wartune Jak szybko zdobyć duży poziom?

Poradnik ketty
10

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
Chat