Jak to działa

DC Universe Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis DC Universe Online

DC Universe Online to gra MMORPG rozgrywana w realiach świata DC Comics. Znajdziesz tu najpopularniejszych bohaterów tego uniwersum, począwszy od Batmana, poprzez Flasha, aż po Jokera.

W DC Universe Online nie wcielisz się jednak w żadnego z komiksowych bohaterów. Sam stworzysz swoją postać, która posiadać będzie super moce, jak np. Akrobacje, latanie w powietrzu, władanie żywiołami i wiele innych specjalnych umiejętności. Kiedy już stworzysz swojego herosa, staniesz przed wyborem frakcji - opowiedz się za dobrem lub złem i zadecyduj o przyszłości stworzonej postaci. Możesz walczyć albo u boku Supermena i jego drużyny, albo dołączyć do Jokera i siać totalnie niekontrolowany chaos. Wspieraj superbohaterów w ich zmaganiach przeciwko najbardziej nieustępliwym wrogom.

Przemierzaj świat DC Comics i zdobywaj doświadczenie niezbędne do ulepszania swoich umiejętności i zwiększania podstawowych statystyk. Z biegiem czasu zyskasz takie zdolności, jak chociażby ekstremalnie szybki sprint, możliwość latania i inne cechy, dzięki którym zyskasz przewagę nad wrogiem.

W podróży towarzyszyć Ci będą klimatyczne filmy przerywnikowe oparte na tradycyjnych komiksach spod skrzydeł DC, dzięki czemu poczujesz prawdziwą atmosferę grozy i walki dobra ze złem.

Korzystaj z elementów otoczenia i niszcz je lub przenoś, aby ciskać nimi w pozostałych graczy. Zanim wybierzesz się na niebezpieczną misję, odwiedź jedno z dwóch miast (Gotham i Metropolis), w których poczynisz wszelkie niezbędne przygotowania - a później wyrusz wraz z grupą znajomych herosów na podbój specjalnych instancji, w których czekają na Ciebie wymagający bossowie.

Wszystkich komiksowych freaków zapraszamy do DC Universe Online!

pełny opis gry
Screeny
DC Universe Online screenshot1 DC Universe Online screenshot2 DC Universe Online screenshot3 DC Universe Online screenshot4 DC Universe Online screenshot5 DC Universe Online screenshot6 DC Universe Online screenshot7 DC Universe Online screenshot8 DC Universe Online screenshot9 DC Universe Online screenshot10
Video

DC Universe Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat