Jak to działa

Divine Storm

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Divine Storm

Divine Storm, to produkcja MMORPG, która do działania wymaga jedynie przeglądarki, a co za tym idzie bez zbędnych instalatorów możesz przejść do tego, co najlepsze, tj. głównej zabawy. Warto dodać, że mimo prostoty rozgrywki tytuł ten zdobył rzeszę fanów na całym świecie. Unikalna grafika cieszy oko, a wartka akcja dodatkowo urozmaica gameplay przepełniony questami.

Jak przystało na prawdziwego bohatera Twoim głównym zadaniem będzie walka ze złem, które pogrążyły mistyczny świat w całkowitym chaosie. Oczywiście zadanie to nie należy do najłatwiejszych. Na swojej drodze przyjdzie Ci się zmierzyć z tuzinami diabolicznych wrogów, czekających na Twoje potknięcie.

Wybierz jedną z trzech klas i ruszaj do boju! Łucznik, Mag, a może Wojownik? Każda z postaci posiada indywidualny zestaw umiejętności. Dostosuj je do swoich potrzeb, aby skutecznie levelować i pokonywać kolejne etapy gry. Poza trybem PvE będziesz mógł zanurzyć się w trybie PvP. Śmiałkom zalecamy najpierw zapoznanie się z grą... w końcu PvP nie należy do najłatwiejszych. Gotowi na walkę ze złem? Czas zbawić świat!

pełny opis gry
Screeny
Divine Storm screenshot1 Divine Storm screenshot2 Divine Storm screenshot3 Divine Storm screenshot4 Divine Storm screenshot5 Divine Storm screenshot6 Divine Storm screenshot7 Divine Storm screenshot8 Divine Storm screenshot9 Divine Storm screenshot10 Divine Storm screenshot11
Video

Divine Storm wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat