Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
3.0 4 1609 0
07.11.2017

Najtrudniejsze postacie z gry DOTA 2 - Jak grać? (Meepo,Invoker)

W każdej grze typu MOBA napotkamy postacie które są bardzo trudne do opanowania, lecz gdy już nauczymy się nimi grać odczujemy ogromną satysfakcję.

Dlatego dziś omówię dwie postacie, które uważam za najtrudniejsze w grze DOTA 2, ale za czym do tego przejdę podzielę się z wami moimi refleksjami, które pomogą wam w rozgrywce nie tylko najtrudniejszymi postaciami, lecz i tymi które nie wymagają tak dużego doświadczenia by dobrze nimi grać.

Najważniejszą rzeczą dla mnie, to odpowiednie przypisanie klawiszy, gdyż jeśli ustawimy to dobrze, będzie nam się grać łatwiej, i nie będziemy musieli się zastanawiać gdzie automatycznie został przypisany dany klawisz.

Tutaj polecam kupno myszki z dodatkowymi dwoma przyciskami, które możemy przypisać. Jest to ogromne ułatwienie, ponieważ mamy je blisko, i nie musimy ich szukać na klawiaturze, dzięki czemu możemy bardziej skupić się na rozgrywce.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Pierwszą postacią, którą omówię będzie INVOKER. Jest to potężny mag, który włada trzema żywiołami.

WEX - żywioł burzy

QUAS - żywioł mrozu

EXORT - żywioł ognia

Z tych trzech żywiołów możemy tworzyć zaklęcia, których jest w sumie dziesięć. Maksymalnie możemy używać trzech kuleczek (żywiołów).
Na raz możemy posiadać dwa zaklęcia.

Powróćmy tutaj do przypisania klawiszy, Bardzo przydatną rzeczą jest właśnie myszka z dwoma przyciskami, które możemy przypisać, gdyż umożliwią nam one bardzo szybkie rzucanie zaklęć, ale gdy nie mamy
takiej myszki dobrą rzeczą jest przypisanie ich w takim miejscu na klawiaturze, gdzie będziemy mieć możliwość do szybkiej reakcji.

Ważną sprawą jest również w jakie żywioły dodajemy z każdym nowym poziomem, ale spróbuje prosto to wytłumaczyć.

Jeśli w przeciwnej drużynie jest dużo postaci, które używają magii oraz mają dużo inteligencji, a u nas w drużynie jest już postać CARRY dodajemy w WEX oraz QUAS, natomiast jeśli u nas nie ma dobrego CARRY'ego na późną grę i w przeciwnej drużynie nie ma dużo magii i inteligencji, to dodajemy w EXORT i QUAS.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Drugą postacią, jest MEEPO. Jest to dość niepozorna postać, ponieważ patrząc na jej umiejętności nie widzimy nic nadzwyczajnego, lecz gdy zobaczymy jego umiejętność ostateczną opadną nam szczęki.
Z każdym dodaniem w umiejętność ostateczną dostajemy dodatkowego MEEPO, którym również musimy się poruszać.(I najważniejsze jest to, że jeśli jeden zginie ginie każdy jakiego mamy!!!)

Tutaj możemy się posłużyć grupami i do każdego MEEPO przypisać klawisz, i gdy go naciśniemy wybierze nam się ten do którego żeśmy go przypisali. Możemy też przypisywać pod klawisz kilka MEEPO naraz, co naprawdę ułatwia rozgrywkę i poruszanie nimi.

Rzeczą ważną dla tej postaci jest Aghanim's Scepter, (Ulepsza umiejętności ostateczne) która daje nam dodatkowego MEEPO, oraz Blink Dagger (Jest to Teleportacja o małym zasięgu) dzięki któremu możemy szybko i skutecznie wkroczyć do walki i zniszczyć przeciwnika.
3.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Zarabianiewinternecie

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
4

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
5

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
6

Eldarya Sposoby zarabiania maany w grze - TARG

Poradnik felixfelicis
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
9

Star Stable Świat koni i nie tylko

Poradnik Bananowybandyta
10

League of Angels Heaven's Fury Porady jak szybko wbić lv w League of Angels Heavens Fury

Poradnik LooLxD
Chat