Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
5.0 1 2521 0
08.11.2017

Postacie SUPPORT w grze DOTA 2

Postacie SUPPORT w grach typu MOBA mają ogromne znaczenie, trzymają naprawdę duże brzemię na barkach, a często bywa, że nie każdy umie to docenić. Dlatego dziś zajmę się tematem SUPPORT'ów w grze DOTA 2.

SUPPORT - Jest to postać która pomaga drużynie i ma na celu utrzymanie ich jak najdłużej przy życiu. Zazwyczaj mają umiejętności lecznicze bądź takie które uciszają wrogów lub spowalniają (Po prostu wyłączają z walki).
Kupuje również przedmioty które są niezbędne dla całej drużyny taki jak na przykład:
- Wardy
- Kuriera
- Rzeczy, z aurami itp.

Jego zadaniem jest również odpychanie przeciwników z linii, by nasz sojusznik mógł spokojnie się farmić, bądź mu pomóc gdy jest zagrożony.
Więc jak widzimy postać SUPPORT w dobrych rękach może zmienić oblicze całej gry, dzięki odpowiedniej pomocy sojusznikom, ale i dlatego że bardzo często posiada mocną umiejętność ostateczną.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Teraz przedstawie wam które postacie SUPPORT, które są najczęściej wybierane na turniejach. Wiadomo, że z każdym patch'em (aktualizacją) wybór jest inny, lecz skupimy się na postaciach uniwersalnych.

Pierwszą postacią będzie DAZZLE. Jest to bohater, który umie zmienić losy swoimi umiejętnościami w mgnieniu oka. Posiada kilku sekundową nieśmiertelność (SHALLOW GRAVE), dzięki której potrafi podtrzymać przy życiu CARRY'ego który może w tym czasie zniszczyć przeciwników w drobny mak.

Drugą postacią będzie LICH. Choć nie ma leczniczych umiejętności, potrafi dodać pancerza naszym sojusznikom oraz co najważniejsze sojuszniczym budynkom. Jego umiejętność ostateczna użyta poprawnie w chwilę zmienia całe oblicze walki.

Trzecim uniwersalnym supportem jest CRYSTAL MAIDEN. Potrafi unieruchomić przeciwnika oraz skutecznie go spowolnić, lecz prawdziwym atutem jest globalna aura regeneracji many (ARCANE AURA), dzięki czemu sojusznicy nigdy nie narzekają na brak many.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czwartym Supportem w tym zestawieniu będzie WINTER WYVERN. Jest to postać, która może przysporzyć problemów przeciwnikom. Posiada bardzo przydatną umiejętność latania, dzięki czemu klify oraz drzewa do pokonania to dla niej nie problem. Potrafi uleczyć sojusznika, lecz najciekawszą umiejętnością jest umiejętność ostateczna, ponieważ zamraża przeciwnika, a jego sojusznicy którzy byli w pobliżu atakują go ze zwiększoną szybkością ataku.


Więc tak jak widzimy każdy SUPPORT w grze DOTA 2 jest na wagę złota, i nie ma lepszych czy gorszych. Każdy wybór zależy od aktualizacji oraz od tego co jest potrzebne drużynie w danym momencie (Mowa tutaj o Counter Pick'ach). Dlatego nie da się jasno określić kto jest najlepszy, ponieważ każdy SUPPORT jest unikatowy. W tym artykule przedstawiłem moje zdanie i wiem, że ktoś może się z tym nie zgadzać, lecz ja szanuję zdanie innych, więc i was o to proszę.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Zarabianiewinternecie

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
2

Don't Starve - postacie

Poradnik rzulty
3

Warface Jak poradzić sobie w Warface?

Poradnik Killeq
4

The Outpost Nine: Episode 1 Recenzja Outpost Nine: Część pierwsza

Recenzja makan2k17
5

Zula Oto 5 porad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w grze Zula:

Poradnik Adix74
6

World of Tanks SU-100 - Wstęp do potęgi

Recenzja HansOmen
7

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
8

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
9

Diablo III (B2P) Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Recenzja kabev1
10

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
Chat