Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
5.0 1 1250 0
08.07.2017

Riki- uderzenie z cieni

Kolejny artykuł o złożonych postaciach z Doty. Tak jak pisałem nie będę skupiał się na prostych postaciach tylko na tych dla ,których można obrać więcej niż jedną taktykę. Nie są to proste postacie. Jedną z nich jest Riki. Każdy ,kto gra zacznie mnie teraz wyzywać od n00bów. Z pozoru Riki jest prosty. Permanentna niewidzialność i jesteśmy OP. Możemy poprowadzić go jako carry. Nie polecam tej taktyki ,jeśli nie mamy support'a. Riki nie jest wytrzymałą postacią i może szybko zginąć ,kiedy wróg rozstawi Sentry wardy.
Jako kontre do rozpraszania niewidzialności gracze zaczęli grać nim jako roamer. Wrogowie zużywają dużo wardów bojąc się ciebie na linii. Ty jednak biegasz we wrogiej dżungli po ich runy, przez co Junglerowi albo przebiegającym wrogom braknie bonusów, które one dają. Tak za pomocą jednego warda w pobliżu runy możemy być bezpieczni.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Podstawową umiejętnością jest Cloak and Dagger, której opis z gry mówi: ,,Riki ukrywa się w cieniu, stając się niewidzialnym. Za każdym razem, gdy Riki zaatakuje przeciwnika od tyłu, zada dodatkowe obrażenia w oparciu o jego Zręczność. Riki stanie się widzialny, jeśli zaatakuje przeciwnika."
Można po kolei określać kolejne zdania jako to jak powinno się nim grać. Stajemy z boku i obserwujemy przeciwnika. W późniejszej fazie informujemy drużynę jakie przedmioty posiada.
Nie musimy tak jak carry powoli dobijać wroga podczas ataków. Czekamy ,aż nasza drużyna osłabi wroga. Kiedy będzie próbował uciec używamy Blink Strike (teleportuje nas za wskazaną jednostkę i zadaje cios z dodatkowymi obrażeniami) i dobijamy go. Nie może wtedy także przyzwać kuriera ,ponieważ stojąc niewidzialnym na lini między wrogimi wieżami to my pierwsi zdejmiemy kuriera (atak w plecy działa także na niego).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kiedy już nie da się uniknąć starcia.
Nie ma wyjścia. Wrogowie użyli na tobie efektu ,który usunął twoją niewidzialność. Teraz musisz jakoś z tego wyjść. Na szczęście dostosowanie Rikiego do bycia carry'm nie zostawia go bezbronnego. Umiejętność Smoke Screen (bombę dymna, która ucisza wrogie jednostki, przez co większość ich ataków chybia oraz ich ruch zostaje spowolniony) powstrzymają wroga przed gonitwą za nami. Jednak otoczeni nie damy sobie rady. Pomoże tu jego ultimate ,który po wielu aktualizacjach zastąpił niewidzialność. Tricks of the Trade jest to inkantacja. Nie zostaniemy jednak z niej wytrąceni ,ponieważ Riki znika z powierzchni ziemi, atakując każdego wroga od tyłu raz na sekundę na obszarze. Daje to także efekty ,które ma nasz podstawowy atak dlatego w późnej fazie gry może na długo zablokować wroga. Należy także pamiętać ,że te umiejętności nie pomogą na 100%. Nigdy nie wyruszajmy samemu na 5 wrogów, bo nie mamy szans tego przetrwać
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
2

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
3

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
4

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
5

Metin2 Jak zarobić, na pierwsze eq / Jak zacząć grę ? TASMANIA

Poradnik BananowaBestia
6

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
7

Hero Zero Hero Zero, kolejna genialna gra Free to Play !

Recenzja Osa1020
8

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

Recenzja lynnSSky
9

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
10

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
Chat