Jak to działa

Elsword Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Elsword Online

Elsword Online to gra z gatunku MMO, która łączy w sobie elementy bijatyki, cRPG oraz side-scrollowej platformówki. Tytuł charakteryzuje się grafiką inspirowaną światem mangi i anime, więc odniesiesz nieodparte wrażenie, że bierzesz udział w niesamowitym, pełnym akcji komiksie.

Jak przystało na grę z gatunku MMO, będziesz mógł zanurzyć się w przesiąkniętej akcją wspólnej zabawie z innymi graczami. Wybierz jednego z sześciu dostępnych bohaterów i zobacz, która z tych postaci oraz jej umiejętności najlepiej oddają Twój styl gry. Obserwuj, jak Twój bohater rozwija się ze skromnego podróżnika w prawdziwego herosa.

Bierz udział w spektakularnych starciach z przeciwnikami, w których poprzez kombinacje odpowiednich klawiszy wykręcisz efektowne combosy dosłownie sprowadzające Twoich wrogów na ziemię. Jeśli PvP to tylko jeden z elementów, dla których wybierasz gry MMORPG, na pewno ucieszysz się z mnóstwa misji dostępnych do wykonania w Elsword Online. Zdobyte w nich doświadczenie i pieniądze pozwolą Ci odblokowywać różnorodne elementy ekwipunku, a z każdym nowym poziomem Twój bohater rozwinie swoje unikalne umiejętności.

W Elsword Online dostaniesz także pod opiekę swojego wirtualnego zwierzaka, które z potulnego pupila wyrośnie w mocarną bestię zdolną siać spustoszenie wśród przeciwników. To jeszcze nie wszystko. Twój przyjaciel posiada także zdolność do rozrodu, więc przygotuj się na całą gromadkę potężnych pomocników, którzy będą wiernie walczyć u Twego boku.

Elsword Online to MMORPG dostępne całkowicie za darmo i chociaż niektóre elementy ekwipunku i ułatwienia dostępne są za realną walutę, to Twoja przygoda z tą grą platformową będzie równie przyjemna bez wydawania na nią ani grosza.

pełny opis gry
Screeny
Elsword Online screenshot1 Elsword Online screenshot2 Elsword Online screenshot3 Elsword Online screenshot4 Elsword Online screenshot5 Elsword Online screenshot6 Elsword Online screenshot7 Elsword Online screenshot8 Elsword Online screenshot9 Elsword Online screenshot10
Video

Elsword Online wymagania

 • Windows 7 (32 bits)
 • Intel/AMD 2 GHz
 • 2 GB
 • Nvidia GeForce 8600 GT
 • 10 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat