Jak to działa
Przejdź do gry Elsword Online
Elsword Online
0.0 0 246 0
11.12.2017

recenzja dla gry Elsword

Bardzo fajna gra MMORPG polegająca na klikaniu w odpowiednie klawisze aby wyprowadzać ciosy, bądź poruszać się w której pełno jest magii i dziwacznych stworzeń , jest rozbudowana fabularnie, dzieli się na milion rożnych kwestii, jedynie questy poboczne są bardzo proste i mało rozwinięte. Posiada tryb PVP, stale są dodawane jakieś ewenty, nowe aktualizacje poprawiające grę. Pewne jest że nie spodoba się każdemu gdyż posiada mangową grafikę, oraz grafikę 2D.Dodajcie do tego mnóstwo eksplozji, wybuchów, różnokolorowych fajerwerków i otrzymacie przepis na oryginalną, platformową bijatykę.

Posiada wiele fajnych postaci ( Aisha, Raven,Chung,Lu/Ciel, Add,Rena, Eve, Ara, Elesis,Rose, Ain, Elsword ), które mają na celu uratować krainę. Na początku ciężko gra się Aisha, Raven i Chung, później dopiero staja się łatwiejsze w obsłudze. Moimi ulubieńcami są Lu/Ciel
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
oraz Add. Prawie każda z postaci posiada po 3 klasy o innych zdolnościach. wyjątkiem jest Rose, ona jako jedyna posiada 4 klasy do wyboru, lepiej się zastanowić nad wyborem gdyż klasy nie można zmienić, no chyba że założy się nową postać.Poziomy od 30 lvl coraz trudniej się wbija( dlatego lepiej jest grać z ekipą,bądź losowymi graczami lecz losowych osób jest mało, ale ma to również swoje minusy gdyż maksymalnie można grać w 4 osoby ale przy tym jest nadmiar błysków na ekranie i łatwo jest się pogubić), jednak jest warto gdyż po wbiciu 80 lvl przechodzi się do miejsca gdzie grafika jest naprawdę interesująca, tak to nie należy do najbardziej atrakcyjnych, ale nie ma co się dziwić patrząc na wymagania.
Ważną rzeczą o której można wspomnieć jest to że można posiadać swojego zwierzaka (dostając go wraz z nim uzyskujemy nasiona drzewa EL, które lepiej zachować gdy nasz zwierzak jest w fazie wzrostu ponieważ nic innego wtedy nie zje a owe nasiona ciężko jest zdobyć, a normalnie możemy mu podawać nawet naszą zbroję )
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
można nabyć wierzchowca, bądź wziąć ślub z innym graczem, ale to wiążę się z wydaniem prawdziwych pieniędzy . Po skończeniu mapy czasami zdarzy się iż włączy nam się filmik na którym będzie pokazana historia gry, którą w sumie warto zobaczyć a nie przewijać bo jest całkiem ciekawa.

Elsword Online jest naprawdę dobrą grą i warta polecenia, ale wiadomo, są też lepsze gry na rynku połączenia MMO z platformową bijatyką, aczkolwiek strasznie irytuje mnie samouczek, który trzeba powtarzać za każdym stożeniem nowej postaci. Grając w nią można zdobyć 430 bananów oraz 450 exp'a, co nie jest mało, a zadania wcale nie są trudne do zrobienia :), nawet ja jej podstawie powstało anime.

Grę można pobrać na steamie gdzie dostępna jest wersja angielska (szybsze aktualizacje) oraz na Gameforge (wolniejsze aktualizacje)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kejt

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
4

Fortnite Na czym polega fenomen Fortnite?

Recenzja veritasek
5

CSGO (B2P) Jak nie dać się oszukać?

Poradnik BLAZEJ1
6

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
7

Unturned Unturned czyli jedna z najlepszych gier surwiwalowych

Recenzja BLAZEJ1
8

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
9

Manhunt, czyli esencja gier Rockstar Games

Recenzja LiquidSnake
10

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - Ciekawe akcje!

Recenzja Cesere
Discord