Jak to działa

Emporea: Realms of war and magic

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Emporea: Realms of war and magic

Niszcz swoich wrogów i zbuduj najpotężniejsze imperium od podstaw. Świat strategii Emporea czeka na Ciebie, abyś postawił w nim pierwsze kroki i podbił całe uniwersum - w pojedynkę lub wraz z sojusznikami!

W Emporea opowiesz się po jednej ze stron konfliktu i staniesz do walki o kontrolę nad terytorium z setkami innych graczy tego magicznego świata. Chwyć za broń, wyposaż swojego herosa w epickie artefakty i korzystaj z jego specjalnych umiejętności. Emporea może być Twoja - na co jeszcze czekasz?

W tej strategii wojennej założysz pierwsze skromne miasto i swoimi zdolnościami strategicznymi udowodnisz, że potrafisz zmienić je w najpotężniejsze imperium w całym świecie Emporea. Zarządzaj mądrze surowcami i wprowadzaj usprawnienia do swoich budowli - tylko wtedy osiągniesz niezbędny arsenał do siania postrachu wśród wrogów i zapewnisz bezpieczeństwo swoim mieszkańcom.

Pamiętaj, że w Emporea nie jesteś sam. Chociaż możesz podbijać ziemie tego świata w pojedynkę, to warto zebrać grupę znajomych i ramię w ramię zdobywać połacie Emporei, a także brać udział w różnych specjalnych eventach, które organizowane są przez twórców gry co dwa tygodnie.

Wybierz frakcję, zbuduj własne imperium i przejmij kontrolę nad Emporeą wraz z przyjaciółmi!

pełny opis gry
Screeny
Emporea: Realms of war and magic screenshot1 Emporea: Realms of war and magic screenshot2 Emporea: Realms of war and magic screenshot3 Emporea: Realms of war and magic screenshot4 Emporea: Realms of war and magic screenshot5 Emporea: Realms of war and magic screenshot6 Emporea: Realms of war and magic screenshot7 Emporea: Realms of war and magic screenshot8 Emporea: Realms of war and magic screenshot9 Emporea: Realms of war and magic screenshot10
Video

Emporea: Realms of war and magic wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat