Jak to działa

Entropia Universe

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Entropia Universe

Entropia Universe to projekt, w którym wejdziesz do rozległego wszechświata złożonego z różnych planet, które z jednej strony są samodzielnymi terenami, a z drugiej powiązanymi ze sobą grami MMO.

Wybierz jeden z wielu światów, który będziesz odkrywać. Możesz dołączyć do mieszkańców jednej z najstarszych planet - Calypso. Ta populana planeta oferuje z kolei rozrywkę w klimacie science fiction. Dołącz do zamkniętej społeczności i przyłóż się do kolonizacji planety.

Jeśli jednak fascynują Cię inne klimaty, z pewnością zdecydujesz się na planetę Rocktropia, który jest światem różnych gatunków muzyki. Next Island to natomiast uniwersum skupiające się na podróżach w czasie i daje Ci możliwość przenoszenia się do różnych epok, począwszy od lodowcowej, poprzez średniowiecze, aż po utopijną, futurystyczną wyspę Tuturo Te and Kupu Wahi.

Choć w tej nietypowej grze MMO jest wiele przedziwnych planet, znajdziesz tu także te, którym zdecydowanie bliżej do świata realnego. Nie znaczy to jednak, że to całkiem normalne światy, ponieważ jeden z nich to tak naprawdę pamięć nieżyjącego już Michaela Jacksona. Wybierając tę planetę będziesz miał okazję do inwestowania w różne nieruchomości, które upamiętniają dokonania gwiazdy. Do Twojej dyspozycji zostaną oddane także planety wyjęte żywcem ze starych horrorów, gdzie spotkasz takie ikony gatunku, jak np. Upiór z Opery, Frankenstein, czy Wilkołak.

Entropia Universe to tytuł, który jest ciągle rozwijany, a jego oprawa audio wizualna zasługuje na wyrazy uznania, bo twórcy robią wszystko, aby nie odbiegała ona od innych tytułów. Przekonaj się na własnej skórze, jak zróżnicowany może być wszechświat.

pełny opis gry
Screeny
Entropia Universe screenshot1 Entropia Universe screenshot2 Entropia Universe screenshot3 Entropia Universe screenshot4 Entropia Universe screenshot5 Entropia Universe screenshot6 Entropia Universe screenshot7 Entropia Universe screenshot8 Entropia Universe screenshot9 Entropia Universe screenshot10
Video

Entropia Universe wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 10 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat