Jak to działa
5.0 1 1365 0
30.08.2017

FIFA 18 -> Jakie zmiany na nas czekają?

Jak wiemy twórcy EA co roku dodają nam coraz to ciekawsze zmiany, aby jeszcze więcej osób kupiło ich grę. Co w roku przyszykowali dla nas Kanadyjczycy? Zapraszam do czytania.
Twarzą okładki został po raz pierwszy Cristiano Ronaldo. Wcześniej był to Ronaldinho, Wayne Rooney oraz Leo Messi. W Fifie 17 na okładce widniał Marco Reus.

Oczywiście nie mogło zabraknąć nowego gameplay'u. Na przeróżnych filmach dotyczących nowej Fify można zauważyć, że zabójcze będą woleje oraz główki. Został dodany nowy system podań prostopadłych, wyjść do piłki oraz wrzutki w stylu Davida Beckham'a. Usprawniony został także drybling, tak, aby wyglądał on bardziej realistycznie.

Nastąpi tutaj także kontynuacja Drogi do Sławy. Nadal naszą postacią będzie Alex Hunter. Bardzo prawdopodobna będzie zmiany gry w innej lidze niż angielska.
Do Ultimate Team zostały dodane ikony. Zastępują one legendy, a będą dostępne na wszystkich platformach, oprócz XBOX 360 oraz PS 3. Możemy tu znaleźć takich piłkarzy jak Pele, Maradona, Yashin( dla osób, które pierwszy raz słyszą to nazwisko- jedyny bramkarz na świecie, który zdobył Złotą piłkę), Henry, Ronaldo, czy Ronaldinho. Co jak co, ale ja od zawsze chciałem zagrać najlepszym Brazylijczykiem w historii, który nieobliczalnie zmienił futbol, a teraz będę miał na to szansę. Ikony będą miały 3 wersje, które będą różnić się statystykami, umiejętnościami, czy nawet wyglądem! Dwie pierwsze będą do trafienia w paczkach, a trzecia najlepsza będzie możliwa do uzyskania po ukończeniu odpowiedniego SBC.

Dodano także dzienne oraz tygodniowe zadania, idealne do rozwoju swojego klubu, szczególnie na początku gry. Później prawdopodobnie będą mało użyteczne, miliona na nich nie zarobimy.
W wirtualnych klubach zmieniono sposób zdobywania nowych zdolności. Jest on identyczny co w RPG-ach, czyli tak zwane drzewko umiejętności. Jestem bardzo ciekaw, jak teraz to będzie działać.

Może nie jest to jakaś kosmiczna zmiana, ale została dodana 3 liga niemiecka. Niemieccy gracze są z tego powodu niezmiernie zadowoleni.
Do trybu kariery dodano scenki związane z transferami zawodników! Możemy podczas nich negocjować o kwocie, czy statucie zawodnika! Widać doskonale nasze, czy drugiego menedżera niezadowolenie z propozycji, bądź uśmiech z dobrej wymiany.

Teraz należy postawić sobie pytanie: czy warto kupić FIFE 18? U mnie to wszystko zależy od gameplay’u. Jeżeli przyjmie się on wyjątkowo dobrze, to być może skuszę się na tę edycję Fify. Aczkolwiek, gra Ronaldinho naprawdę kusi, przynajmniej mnie.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Quaresma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Jak zarobić mając AWP | Asiimov (Battle Scard)?!

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
3

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
4

CSGO Prime (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
5

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS MOBILE NA PC

Poradnik HansOmen
6

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 5 Gothic 3

Recenzja Tybero
7

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - najnowsze aktualizacje (wrzesień - grudzień 2021)

Recenzja Sylwiszel
8

Roblox Roblox - Adopt Me! - Historia, Rozgrywka i Event!

Recenzja Zvzaa
9

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
10

League of Legends Yuumi - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat