Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
3.0 2 1093 58
31.07.2020

Football Team - jak zacząć

Jak zacząć? Jak szybko wbić ocenę? To bardzo częste pytania wśród nowych graczy Football Team. Sprawa jest jednak bardzo prosta.

1. Trening podstawowy

Na samym początku trenuj głównie umiejętności podstawowe dla swojej pozycji (dla napastnika jest to gra ofensywna, pomocnika - rozgrywanie, i gra defensywna u obrońcy). Dodatkowo polecam trenować m.in. kondycję i skuteczność. Nikt przecież nie chce sapać ze zmęczenia po 20 minutach meczu :) Z czasem powinieneś oczywiście rozwinąć wszystkie umiejętności, bo najlepszy zawodnik to wszechstronny zawodnik.

2. Rynek

Przy okazji treningu prawdopodobnie wpadnie Ci kilka "bonusów". Kiedy już takowe dostaniesz (mogą być to paczki lub boostery) to najlepiej będzie, jeśli wejdziesz na rynek, sprawdzisz ich aktualną cenę i je sprzedasz. Dzięki temu zarobisz trochę kredytów, co doprowadzi Cię do kolejnego punktu

3. Set

Kiedy już uzbierasz 80-100 kredytów będziesz mógł zakupić swój pierwszy set. Warto dodać, że set to zestaw 4 części stroju tego samego tieru (koloru) i klubu (ewentualnie reprezentacji). Najlepiej żeby set rozwijał naszą podstawową umiejętność (patrz punkt 1.) + skuteczność.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Oczywiście na początku najprawdopodobniej nie będzie Cię stać na zakup lepszego setu niż niebieskiego. Z czasem jednak będziesz mógł zbierać kredyty i kupować coraz to lepsze ciuchy dla twojego piłkarza. Pamiętaj jednak, że mieszając tiery utracisz 30% bonusu do umiejętności który daje Ci ułożony set. Dlatego dobrą opcją może okazać się poszukanie gotowego setu na jednej z grup na facebooku. Takie rozwiązanie pozwoli Ci przejść od razu o kilka poziomów wyżej, jednak może kosztować cię sporo kredytów.

4. Centrum treningowe

Po osiągnięciu 30 ovr dostaniesz możliwość korzystania z centrum treningowego. Mówiąc w skrócie jest to taki jeden duży trening. Zużywasz odpowiednią ilość energii i euro, aby rozwinąć jedną z twoich umiejętności. Z centrum można korzystać raz na dobę (żeby nie było za łatwo). Pamiętaj o korzystaniu z centrum treningowego. Szczególnie na początku, kiedy pozwoli Ci ono znacząco i w szybkim tempie rozwinąć swoją postać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

5. Trening klubowy

Jeśli przez jakiś czas będziesz wykonywał treningi podstawowe i te w centrum osiągniesz taki poziom, gdy prawdopodobnie zaczniesz interesować się znalezieniem porządnego klubu. W tym celu możesz udać się na forum czatu, zewnętrzną grupę na fejsie, lub poszukać na własną rękę. Kiedy już zostaniesz przyjęty do klubu odblokujesz możliwość korzystania z treningu klubowego. Organizowany jest on raz dziennie w określonych godzinach (najczęściej wieczorem) i trwa godzinę. Aby wziąć udział w treningu musisz zalogować się do gry w trakcie jego trwania, wybrać umiejętność którą chcesz tego dnia trenować i kliknąć „zapisz się”. Ten rodzaj treningu nie daje takich przyrostów jak centrum treningowe, jednak zawsze lepsze to, niż nic (zwłaszcza, że wymaga on tylko zalogowania się do gry o odpowiedniej porze).


Przedstawione przeze mnie pozycje pomogą Ci znacząco podnieść poziom swojego zawodnika, dostać się do wymarzonej drużyny i przebić się w niej do pierwszego składu. Kluczem do sukcesu jest tu jednak systematyczność pracy i sumienność w wykonywaniu treningów. Bądź cierpliwy - pamiętaj, że nie wszystko przychodzi od razu :)

3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez MNiewiadoma

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
2

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Special Force 2 - Jak zacząć? Jak zdobywać monety?

Tutorial _SkyLone
4

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
5

Jak zdobyć darmowe doładowania?

Poradnik Kubsoon243
6

Margonem Margonem - Gra warta uwagi !

Poradnik Maciekyhy
7

War Thunder Od dwupłatowca do F-16

Poradnik BabciaGD
8

Star Stable Co to jest Star Stable Online i jak zacząć grać?

Tutorial Banankowy grac
9

Roblox Moja recenzja gry Roblox

Recenzja Nex89
10

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
Chat