Jak to działa
Przejdź do gry Forge of Empires
Forge of Empires
5.0 2 3506 0
16.11.2017

Najlepsza strategia internetowa

Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna.

Według mnie jest to jedna z lepszych gier internetowych z gatunku strategi.
Trzeba czasem myśleć co i jak budować by starczyło nam wszystkich surowców, według mnie gra uczy myśleć. Więc łączymy pożyteczne z przyjemnym (gra z nauką). Początek gry jest przyjemny dostajemy na start darmowe diamenty które możemy wykorzystać np. na rozbudowę naszego "miasta". Wielki plus za to że można grac bez dodatkowych "kosztów".
W grze dodatkowo mamy drzewko rozwoju które przeprowadza nas przez różne epoki od epoki kamienia do epoki która będzie za tysiące lat za naszą współczesna epoką.
Mimo wszystko drzewko idzie bardzo szybko do przodu :)
Gra bardzo przypadła mi do gustu i strasznie wciągnęła polecam ja każdemu kto choć trochę lubi gry z gatunku strategi.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Głównym celem zabawy jest rozwinięcie powierzonego nam miasta w potężną i sprawnie funkcjonującą metropolię.
Pod względem oprawy wizualnej autorzy starali się jak najwierniej odwzorować style architektoniczne poszczególnych epok historycznych bez wprowadzania elementów pokroju kreskówkowej grafiki czy charakterystycznych dla niektórych gier fantasy cukierkowatych kolorów.
Dodatkowo w grze "atakujemy" wrogów dzięki czemu odblokowujemy nowe tereny które dają nam "boosty" do produkcji np. wina i innych materiałów którymi możemy później na specjalnym targu wymieniać się z innymi graczami. Pózniej tymi towarami możemy negocjować z naszymi "wrogami" o daną prowincje.
Na załączonym ss widać odblokowywane prowincje i jakiego "boosta" nam dają.
Według mnie bardzo fajny pomysł z tymi "boostami" :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra jest całkowicie przeglądarkowa więc nie musimy nic pobierać na nasz komputer a dodatkowo gra jest dostępna w wersji mobilnej więc możemy pobrać ją na swój telefon np. z androidem lub IOs. Dzięki wersji mobilnej tak naprawdę zawsze mamy dostęp do naszego miasta :)
Dodatkowo w grze jest strasznie dużo questów więc zawsze jest co robić a dzięki questom dostajemy dodatkowe monety materiały diamenty i inne.
Oczywiście możemy mieć w grze znajomych gildie itd. więc gra ma w sobie wszystko co jest potrzebne w dzisiejszych czasach. podczas rozgrywki możemy rozmawiać z innymi graczami odwiedzać ich miasta pomagać im itd. :)
W grze tak naprawdę zawsze jest coś do roboty więc to zdecydowanie duży plus tej gry.

Według mnie jest to naprawdę fajna gra na nudne wieczory i na pewno szybko się nie znudzi zwłaszcza jeśli wciągniemy w nią swoich znajomych!!! :)
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez KasperTv

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Magiczna przygoda w siodle

Recenzja Lilly8888
2

Horzer Horzer - ogólna recenzja

Recenzja Duman1222
3

Star Stable Jak zakupić Star Ridera przez telefon?

Tutorial LoveBanankiPL
4

Zula Poradnik - jak skutecznie kontrolować odrzut broni w Zula

Poradnik kpi06m
5

Star Stable STAR STABLE AKTUALIZACJA 07.05.2025

Tutorial pytelcnie990
6

Recenzja dodatku The Sims 4: ,,Życie i Śmierć"

Poradnik oliwiaxweeb
7

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
8

Wolni farmerzy Farmerskie życie wolne od zmartwień

Recenzja szeremere
9

Margonem Margonem Najlepsza Gra

Recenzja ibeb
10

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
Chat