Jak to działa
Przejdź do gry Forge of Empires
Forge of Empires
0.0 0 384 0
04.12.2017

Ogólna recenzja i zapoznanie się z grą

Forge of Empires jest to gra przeglądarkowa. Jej twórcą jest firma która wcześniej stworzyła między innymi takie gry jak Plemiona, czyli nie gdyś bardzo popularną grę przeglądarkową. Ten tytuł jak wiele podobnych jest całkowicie darmowy, każdy z was może zarejestrować się za darmo. Dzięki temu że jest to gra wymagająca jedynie internetu a nie komputera możemy ją mieć zawsze ze sobą. W dzisiejszych czasach wraca się do tych gier bo można dzięki telefonom , tabletom z dostępem do internetu cały czas monitorować i być na bieżąco z grą.
W tej grze jest inaczej niż w wielu tego typu ponieważ rozwijamy się mianowicie w formie epok od epoki brązu przechodząc przez epokę żelaza , wczesnego średniowiecza oraz wielu innych aż do epoki przemysłowej. Z czasem dodają kolejne epoki. Ta gra nie polega tylko na walce jak wiele innych.
Grając w tę grę możesz zdobyć 220 Graj
Na początku sami budujemy swoje królestwo, które potem rozwijamy dla siebie by potem ewentualnie pograbić troszeczkę sąsiadów. Na początku otrzymujemy mały ratusz w formie prehistorycznej. Jest to krótki tutorial opary o wykonywanie zadań krok po kroku by nauczyć nas o co tak naprawdę chodzi w tej grze. Te zadania zadania są raczej przez całą grę lecz sam nie wiem bo nie doszedłem nigdy do końca bo potrzeba na to bardzo dużo czasu i zaangażowania się. W grze stawiamy kolejne budynki odkrywając następne i to od nas zależy ich rozmieszczenie i to czy chcemy je wybudować. Gra ta przewiduje również zbieranie podatków z domów oraz zaopatrzenia i surowców z budynków produkcyjnych. Możemy stawiać domy o różnym czasie "produkcji" podatków na przykład: co 15 minut - jak chcemy ciągle klikać lub co kilka godzin - jeśli chcemy zostawić grę i zebrać wszystko później.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Gra ta jest bardzo podobna do innych, lecz jeśli chodzi o walkę to rzadko się coś takiego zdarza. Na początku oczywiście tworzymy armie nie ma tu nic niezwykłego. Mamy do wyboru różne jednostki od walczących piechurów przez konnice, łuczników i ciężko zbrojnych oczywiście te jednostki zmieniają się z czasem postępu. Wyjątkowe jest tu to że walczymy na planszy i sami możemy sterować jednostkami lub zostawić to komputerowi wciskając przycisk automatycznej bitwy. Po bitwie dostajemy oczywiście raport o jednostkach naszych oraz przeciwnika.

Plansza to sześciokąty, na których są różne bonusy dla różnych typów jednostek na przykład: równina dodaje obrony jednostką ciężkim, lasy i krzaki dają obronę jednostką lekkim, jednostki strzelające mają bonus na skałach a konnica nie dostaje żadnych bonusów.

Powodzenia w grze !!!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Janek735

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak napisać artykuł na Bananapedii?

Tutorial Pink Sheep Lololololololo
2

CSGO (B2P) Najlepsza mapa z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
3

CSGO (B2P) Mój pierwszy GamePlay z nowego trybu w CS:GO | "CS:GO Battle Royale" (Danger Zone)

Video IKY
4

Overwatch - Po Lekkim Doświadczeniu

Video DEADSHUTFIRE
5

CSGO (B2P) Różne Światy # WARSZTATOWO

Video DEADSHUTFIRE
6

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
7

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
8

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
9

Jak Być Lepszym W Counter Strike: Global Offensive

Poradnik Burixt0n
10

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak szybko zarobić fame i starcoins

Poradnik BiałyBananek
Discord