Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
1.0 1 1769 0
26.04.2018

Fortnite - Recenzja (Ratowanie Świata oraz Battle Royale)

Dzień dobry! Opowiem wam o grze Fortnite stworzoną przez Epic Games. Gra została wydana 25 Lipca 2017 roku. Gra została wydana na komputery z systemem Windows i Mac, konsole Playstation 4 oraz Xbox one, gra została wydana też na urządzenia mobilne z systemem IOS(wkrótce zostanie wydana na Androida). W grze dostępne są dwa tryby: Ratowanie Świata(wczesny dostęp jest płatny, ale zostanie wypuszczony za darmo w 2018 roku) oraz Battle Royale, który jest zupełnie darmowy.
Battle Royale:
Gra zaczyna się od lotu busem razem z innymi graczami, z którego możemy wyskoczyć kiedy tylko chcemy. Następnie lecimy do lokacji, w której chcemy rozpocząć grę, gdy już wylądujemy poszukujemy najlepszego ekwipunku aby przetrwać, w grze jest masa broni: karabinów, strzelby czy pistoletów maszynowych, nie zabraknie też medykamentów którymi możemy się uleczyć bo walce z innym graczem lub schować do ekwipunku w razie gdyby przydały by się później. Celem gry jest pozostanie ostatnim przy życiu. Ważną uwagą jest żeby uciekać do bezpiecznej strefy, która jest oznaczona na mapie. Strefa będzie się zmniejszać a wyjście do niej(tak zwanej burzy) skutkuję straceniem cennych punktów zdrowia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ratowanie Świata:
Na obecną chwilę tryb ratowania świata jest w wersji wczesnego dostępu, w najtańszej wersji kosztuję około 130 złotych. Uważam że nie warto kupować trybu ratowania świata z uwagi że będzie on darmowy gdzieś w okolicach 2018 roku. Gra w trybie ratowania świata polega na chronieniu atlasu przed chordami zombie przy użyciu rozmaitych broni lub pułapek. Ten tryb jest podobny do gier typu Tower Defence. W tym trybie mam do wyboru dużo broni, bohaterów których pozyskujemy za pomocą piniat, które możemy kupić za pomocą waluty w grze(V-Dolary).
V-Dolary zdobywamy robiąc misje główne lub poboczne, V-Dolary dostaniemy też za codzienne logowanie się do gry. W trybie Battle Royale jest możliwość kupowania skórek do postaci z V-Dolary które możemy zebrać w trybie ratowania świata lub kupić. Skórki nie dają żadnej przewagi w grze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
<span style="font-family: ProximaNova-Bold;">Podsumowywanie:
</span>Osobiście bardzo polecam tryb Battle Royale. Tryb ratowania świata nie jest jakoś bardzo ciekawy, a nawet monotonny, nie warto go kupować ponieważ będzie on darmowy w okolicach 2018 roku. Jeżeli chodzi o skórki(przedmioty kosmetyczne) w trybie Battle Royale, najbardziej opłacalne jest kupienie karnetu bojowego, dzięki niemu zdobędziemy skórki za po prostu granie(zdobywanie punktów karnetu - gwiazdek), za każde 10 jest nowy poziom karnetu na każdym z nich jest coś wyjątkowego w postaci: skórki do postaci, zbieraka, lotni, emotki oraz wiele więcej. Krótko mówiąc nie radzę kupować trybu ratowania świata ze względu na to że będzie on darmowy, a jeżeli chodzi o skórki to najlepszym z wyjść jest kupienie karnetu bojowego.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Piotrek222

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
5

RETRO: Castlevania: Bloodlines (1994)

Recenzja LiquidSnake
6

World of Tanks Jak dobrze zacząć grę ''World of tanks''

Poradnik nick banan
7

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
8

Dead by Daylight - Świetna gra

Recenzja Kubsoon243
9

Bananki najlepsza strona

Video Bananusiek050609
10

Minecraft Dlaczego jesteśmy tak uzależnieni od różnych trybów gry?

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
Chat