Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 1676 0
25.06.2018

Jak zacząć grę z Fortnite

Hej, chciałabym się z wami podzielić doświadczeniami, które zdobyłam grając w Fortnite. Jak zacząć i czego nie robić, aby przeżyć dłużej i mieć szansę na wygraną. Jest to poradnik dla osób, które dopiero co zaczynają grę, osoby doświadczone, które przegrały już wiele godzin przegranych Fortnite mogą uznać że ten poradnik jest zbyt banalny i oczywisty. Piszę go dlatego, że jakiś czas temu sama miałam problem z grą i minęło wiele godzin, zanim zaczęłam załapywać o co chodzi. Dobra dosyć mojego gadania przejdźmy do poradnika :)

1. Po pierwsze osoby początkujące muszą wybrać miejsce lądowania na mapie, które są najdalej oddalone od lotu busa, wtedy będziecie mieć większą szansę na zdobycie broni i uzbierania sporej ilości drewna czy cegieł które przydadzą wam się w dalszej rozgrywce . Musicie pamiętać o tym by nie lądować w miejscach takich jak miasta, domek nad jeziorem i tym podobne ponieważ są najbardziej zaludnione przez graczy i można szybko zarobić kulkę nawet od razu po lądowaniu. Na poniższej fotografii pokażę wam najbardziej zaludnione miejsca przez graczy i których polecam unikać a przynajmniej na początek
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Kolejną najważniejszą rzeczą jest zdobywanie broni, bronie można zdobyć w różnych miejscach, najwięcej ich jest oczywiście w domkach czy innych bazach, ale te bazy najczęściej są bardzo zaludnione przez graczy, więc na sam początek polecam szukać uzbrojenia w małych domkach. Nie zapominajcie, żeby odwiedzać piwnice i strychy domków, ponieważ możecie tam znaleźć skrzynki, w których jest wiele itemków :)

3. Skaczcie i jeszcze raz skaczcie, wiem, że to może wydawać się głupie, ale nie raz ratowało mi to tyłek podczas rozgrywki i może uchronić i was przed strzałami innych graczy nawet strzałami ze snajperki . Pamiętajcie, że skaczącego przeciwnika dużo trudniej jest trafić.

4. Jeżeli ścinacie drzewa to nigdy do końca, ponieważ znikające drzewa jest bardzo łatwo zobaczyć z daleka więc stalibyście się łatwym celem dla innych graczy.

5. Zawsze podążajcie za strefą, nigdy nie bądźcie w jej środku, ponieważ największa ilość graczy jest właśnie w środku strefy i stalibyście się łatwym celem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
6. Bardzo ważne jest to abście nauczyli się budować. Jest to bardzo ważny element gry. Łatwiej jest trafić przeciwnika z góry i jest to tak zwana przewaga wysokości, jeżeli będziecie wyżej od innych to prawie zawsze wyjdziecie z tego cało, dlatego budowanie jest bardzo ważne. Do budowania potrzebna jest dużo ilość budulca, na samym początku zacznijcie z drewnem potem pomału przechodźcie na stal i kamień. Pamiętajcie stal i kamień jest dużo bardziej wytrzymała niż drewno, dlatego też trudniej jest ją zniszczyć i macie większą przewagę nad innymi graczami.


7. Jeżeli dojdziecie do top 10 to starajcie się likwidować graczy nie zdradzając swojej pozycji, będzie wam łatwiej wygrać i nie dać się zestrzelić przez innego uzbrojonego po zęby przeciwnika.

Dziękuję za przeczytanie mojego poradnika, mam nadzieję, że komuś się przydał. Życzę miłej gry i nie poddawajcie się, pamiętajcie początki są zawsze trudne.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez mojra97

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Jak zakupić Star Ridera przez telefon?

Tutorial LoveBanankiPL
2

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
3

Wolni farmerzy Farmerskie życie wolne od zmartwień

Recenzja szeremere
4

Gra mojego dzieciństwa GOTHIC

Recenzja marcin072
5

Margonem Jak zarabiać w grze Margonem?

Poradnik Kajsuwej
6

Goodgame Empire Naprawdę dobra gra przeglądarkowa ;)

Recenzja Ravvis123
7

Star Stable star stble- gra o koniach

Recenzja chasinka<3
8

Margonem Jak zabezpieczyć konto w Margonem.

Poradnik Piotrek13299
9

Forge of Empires FoE to generalnie dobra gierka

Recenzja Bannabanana
10

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - czy warto zagrać?

Recenzja Papajka2137
Chat