Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 2 2027 0
02.09.2018

Mistyczna kostka Fortnite.

Witam!
Nie wiem jak was ale mnie bardzo zainteresowała ta kostka ,która pojawiła się w Fortnite zaczęła ona swoją trasę blisko nowej miejscówki na pustyni i teraz znajduję się ona przy lokacji Lepki Lasek.
Chciałbym wam przedstawić moje przewidywania co mogłoby się stać pod koniec tego sezonu a mianowicie według mnie ta kostka będzie się kierować w stronę Wykrzywionych Wież a dlatego ,że kiedy kostka poruszała się to zostawiła za sobą jakiś znak ten znak to tzn. runa która kształtem pasuję do
Wykrzywionych Wież na mapie.
Na mnie ta kostka wywarła ogromne wrażenie i uznałem ,że jest to ciekawy temat do napisania o nim i opisaniu wszystkich moich podejrzeń co do tego.
Mam nadzieje ,że wam się spodoba mój artykuł o tej właśnie kostce chcę jeszcze tylko powiedzieć iż jest to mój pierwszy artykuł na Bananapedii.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Postanowiłem ,że napisze o tym co ja sądzę o tym zjawisku a mianowicie zacznę od tego ,że gdy jesteście przy tej kostce dostajecie taką moc jak po skoku na panelu odbijającym czyli na bounce pad a taką ,że jak upadniecie na ziemie to nie odbierze wam życia.
Myślicie ,że ta oto kostka jest przyjazna bo daje na moc otóż nie ona też może was zabić lub zabrać wam dużo punktów zdrowia ,gdyż po strzeleniu w nią lub rzuceniu w nią granatem zostaniecie wypchnięci tak ,że umrzecie od upadku.
Przejdźmy jednak do moich podejrzewań a mianowicie sądzę ,że ta mistyczna kostka zacznie kierować się w stronę Wykrzywionych Wież i zniszczy je.
Dlaczego tak podejrzewam ,ponieważ runa pozostawiona przez kostkę przy Słonych Szczechach po przyłożeniu sobie do mapy Fortnite pasuje w 100% do kształtu Wykrzywionych Wież.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak widać powyżej runa niemal idealnie pasuje do Wykrzywionych Wież po przyłożeniu do mapy i dlatego mniemam twierdzić iż Wykrzywione Wieże zostaną zniszczone pod koniec tego sezonu Fortnite.
Jednakże mogę się mylić ,ponieważ istnieje dużo innych teorii o tej mistycznej kostce ale jestem utwierdzony w przekonaniu ,że właśnie to Wykrzywione Wieże zostaną zniszczone ,bo ludzie narzekają na tą miejscówkę z wielu powodów jak np. Lagująca gra w Wykrzywionych wieżach ale też z tego powodu iż na tej miejscówce ląduję dużo osób i nie da się tam nawet przetrwać paru minut gdyż niemal zawsze ktoś zabierze ci broń albo znajdzie dużo lepszą broń od twojej.
Mam nadzieję ,że docenicie mój poświęcony czas i spodobała wam się moja teoria dotycząca fioletowej mistycznej kostki w Fortnite.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez BananXDHEHE

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Thresh - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

Hero Zero Co sądzę o tej grze? Wady i zalety

Recenzja SHITTO
3

Minecraft Minecraft-Najlepszy surowiec w grze.

Poradnik MatioNex
4

League of Legends Lux - runy, przedmioty, ciekawostki i umiejętności

Poradnik WiktoriaBananek!
5

Metin2 Krótko o przygodzie z Metin2

Recenzja mambaa
6

Grepolis Strategia przeglądarkowa

Recenzja Kub77a
7

League of Legends Fiddlesticks - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
8

League of Legends Jak wbić golda i stać się lepszym graczem!

Poradnik kondix555
9

Grand Theft Auto V (B2P) GTA Online - najłatwiejszy zarobek.

Poradnik Kubsoon243
10

Clash of Clans Porada - Jak dobrze zacząć grać w Clash of Clans?

Poradnik MaxxY
Chat