Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 2 464 0
02.09.2018

Mistyczna kostka Fortnite.

Witam!
Nie wiem jak was ale mnie bardzo zainteresowała ta kostka ,która pojawiła się w Fortnite zaczęła ona swoją trasę blisko nowej miejscówki na pustyni i teraz znajduję się ona przy lokacji Lepki Lasek.
Chciałbym wam przedstawić moje przewidywania co mogłoby się stać pod koniec tego sezonu a mianowicie według mnie ta kostka będzie się kierować w stronę Wykrzywionych Wież a dlatego ,że kiedy kostka poruszała się to zostawiła za sobą jakiś znak ten znak to tzn. runa która kształtem pasuję do
Wykrzywionych Wież na mapie.
Na mnie ta kostka wywarła ogromne wrażenie i uznałem ,że jest to ciekawy temat do napisania o nim i opisaniu wszystkich moich podejrzeń co do tego.
Mam nadzieje ,że wam się spodoba mój artykuł o tej właśnie kostce chcę jeszcze tylko powiedzieć iż jest to mój pierwszy artykuł na Bananapedii.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Postanowiłem ,że napisze o tym co ja sądzę o tym zjawisku a mianowicie zacznę od tego ,że gdy jesteście przy tej kostce dostajecie taką moc jak po skoku na panelu odbijającym czyli na bounce pad a taką ,że jak upadniecie na ziemie to nie odbierze wam życia.
Myślicie ,że ta oto kostka jest przyjazna bo daje na moc otóż nie ona też może was zabić lub zabrać wam dużo punktów zdrowia ,gdyż po strzeleniu w nią lub rzuceniu w nią granatem zostaniecie wypchnięci tak ,że umrzecie od upadku.
Przejdźmy jednak do moich podejrzewań a mianowicie sądzę ,że ta mistyczna kostka zacznie kierować się w stronę Wykrzywionych Wież i zniszczy je.
Dlaczego tak podejrzewam ,ponieważ runa pozostawiona przez kostkę przy Słonych Szczechach po przyłożeniu sobie do mapy Fortnite pasuje w 100% do kształtu Wykrzywionych Wież.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak widać powyżej runa niemal idealnie pasuje do Wykrzywionych Wież po przyłożeniu do mapy i dlatego mniemam twierdzić iż Wykrzywione Wieże zostaną zniszczone pod koniec tego sezonu Fortnite.
Jednakże mogę się mylić ,ponieważ istnieje dużo innych teorii o tej mistycznej kostce ale jestem utwierdzony w przekonaniu ,że właśnie to Wykrzywione Wieże zostaną zniszczone ,bo ludzie narzekają na tą miejscówkę z wielu powodów jak np. Lagująca gra w Wykrzywionych wieżach ale też z tego powodu iż na tej miejscówce ląduję dużo osób i nie da się tam nawet przetrwać paru minut gdyż niemal zawsze ktoś zabierze ci broń albo znajdzie dużo lepszą broń od twojej.
Mam nadzieję ,że docenicie mój poświęcony czas i spodobała wam się moja teoria dotycząca fioletowej mistycznej kostki w Fortnite.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez BananXDHEHE

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Grepolis Realia grania w sojuszu.

Recenzja Zielony2605
3

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
4

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
5

Bloodborne - "dar od bogów"

Recenzja PapecThe
6

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
7

World of Tanks Jak dobrze zacząć grę ''World of tanks''

Poradnik nick banan
8

Fortnite Mistyczna kostka Fortnite.

Recenzja BananXDHEHE
9

Diablo III (B2P) Diablo III: Reaper of Souls

Recenzja Cesere
10

Zula Jak byc lepszym graczem + szera recenzja

Poradnik ENZO_GAEMING123
Chat