Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
3.7 3 1113 0
27.05.2018

Opis + jak zacząć w Fortnite

Fortnite to gra która zawiera 2 tryby Battle royale i ratowanie świata. Czym one się różnią? Battle royale raczej nie trzeba tłumaczyć co to jest ,ponieważ obecnie powstaje wiele gier tego typu ,ale ratowanie świata to tryb PVE w którym zmierzamy się z ,,pustakami'' mamy tam wiele rodzai pustaków (zwykłe,ogniste,wodne) są też bossy ,,mgielne potwory'' które są silniejsze od pustaków i zawierają swoje specjalne zdolności np. teleportacja,strzelanie laserami czy rzucanie pustakami. Trzeba również dodać co bardzo ważne że tryb Battle Royale jest darmowy a tryb Ratowania Świata jest płatny i kosztuje 129zł lub 199zł zależy jaki pakiet zawartości wybierzemy różnią się one rzeczami które mogą zrobić wielką różnicę na starcie gry, lecz na dalszym etapie gry te rzeczy mniej więcej się wyrównują.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Warto również dodać że Epic Games (twórcy Fortnite) bardzo często aktualizują swoją grę zarówno tryb Battle Royale jak i Ratowanie Świata (popularnie Save the World). Epic Games jest też bardzo aktywne na portalach społecznościowych (reddit,twitter). Mają również sprawny support bardzo szybko reagują na wszelkie zgłoszenia. Epic Games lubi ciekawić graczy wieloma teoriami (w zasadzie to gracze tworzą teorie ale Epic Games daje poszlaki itp.) dosyć niedawno mniej więcej 1,5 miesiąca temu w grze na niebie pojawił się wielki meteoryt i gracze myśleli że zniszczy on Wykrzywione wieże (miasto z wielkimi wieżowcami które denerwuje wielu graczy bo spora część serwera około 20 ze stu osób tam lata przez co inne lokacje są często w ogóle nie ruszane) ale okazało się że zostało zniszczone inne miejsce ,,Stęchły skład''
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Parę porad do lepszych wyników w Battle Royale : Warto nauczyć się budować ,ponieważ daje to wielką przewagę nad innymi, należy też zawsze dbać o ilość materiałów bo po co nam umiejętność budowania skoro nie mamy czym budować? Wypadało by się też nauczyć jakiego koloru bronie są najlepsze ,a jest to tak szara<zielona<niebieska<fioletowa<złota różnią się one ilością obrażeń oraz czasem przeładowania. Warto również sprawdzić sobie ,ale to już indywidualna sprawa jaką broń najbardziej lubimy seriową czy automatyczną. Jest wiele metod grania w Fortnite najpopularniejsze to (ktoś kto szuka ludzi by zdobyć zabójstwa ,camper). Ciekawostki : Fortnite jest najchętniej oglądaną grą na twichu, w Epic Games pracuje wielu polaków, w Fortnite jest wiele nawiązań do innych gier lub filmów.
3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez Domi5212

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
2

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
8

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
9

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
10

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
Chat