Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
5.0 1 4465 0
11.12.2017

Garry's Mod, czyli jak swobodnie bawić się z przyjaciółmi

Garry's Mod jest grą naprawdę wartą uwagi. Posiada ona wiele trybów, takich jak: Hide and Seek, Prop Hunt, Bunny Hop, Jailbreak i wiele innych. Grę cenię z powodu niesamowitej swobodności. Interfejs jest przejrzysty, nietrudno się przyzwyczaić do niego. Dla bardziej wymagających jest tzw. Toolgun. Możemy nim dodawać, zmieniać tekstury, Spawnować nieosiągalne itemy w zwykłym menu wyboru, np ruchome balony, które możemy wybuchać (jest za to achievement :P). Istnieją również piłki, które po wciśnięciu przy nich ''E'' dadzą nam +5 życia - Też jest achievement do zjedzenia kilku takich piłek. Gra posiada również ''worksho'', tam dopiero zaczyna się zabawa. Spośród kilku tysięcy przedmiotów mamy do wyboru łodzie, samochody, niesamowite bronie, skiny dla Naszej postaci i wiele, wiele innych, świetnych rzeczy :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Przykładowa mapka z Workshop'u - dom Michaela z Grand Theft Auto V. Warsztat oferuje znacznie więcej, na zdjęciu można zauważyć inny pasek życia (nie pamiętam nazwy, ale coś z Miami :P). Mapki w większości są bardzo wydetalowane. Polecam również mapy typu horror, można nieźle się wystraszyć, zwłaszcza jak każesz koledze iść pierwszemu, a on dostaje jumpscare na twarz XD. Przedmiot, kóry trzymam w ręce nazywa się Physics Gun. Jak sama nazwa wskazuje, możemy władać przedmiotami, zmieniać ich położenie, a także trzymając lewy przycisk i klikając prawy, możemy ''przykleić'' prop'a do czego będziemy chcieć, np do powietrza. Kolor Physics Guna zmieniamy klikając ''C'' i wybierając colors. Istnieje również Gravity Gun, który działą podobnie, lecz nie możemy nim wyrzucać propów na milion kilometrów, a zaledwie odepchnąć kilka metrów. Koloru Gravity Guna nie można zmieniać.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na zdjęciu wyżej chciałem pokazać Wam, jak bardzo gracze potrafią dbać o detale. Samochód wygląda pięknie, a dzięki detalom, jeździ się jeszcze przyjemniej. Do samochodu możemy dodać np. balony, gdy dodamy ich za dużo, Nasze auto odleci. Możemy wtedy klikać ''Z'' i usuwać propy. Gra posiada również tzw. Noclip - klikamy ''V'', aby go odpalić. Może przejdźmy do serwerów społeczności. Jest ich od groma i dalej są tworzone. Moimi ulubionymi serwerami są serwery Bunny Hop. Polegają one na skakaniu z platformy na platformę nabierając jak największą prędkość. Aby robić to poprawnie, klikamy ''D'', gdy przesuniemy myszkę w prawo i ''A'', gdy przesuniemy w lewo. Jeśli chcemy skakać tyłem, to na odwrót. Klikamy ''D'', gdy mysz jest w lewo i ''A'', gdy w prawo. Innymi serwerami są np. serwery Prop Hunt. Zaczynamy jako Hider / Seeker. Hider musi ukryć się pod postacią prop'a, a Seeker musi go znaleźć. Jest wiele innych serwerów, ale nie będę ich opisywał, nie o to tu chodzi. Ocena końcowa to 9/10 :P
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez VeDuu*

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Tanki Online Recenzja gry Tanki Online CHCESZ ZAGRAĆ? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Recenzja MIKInar
2

MovieStarPlanet MSP Hejeczka to mój pierwszy artykuł

Poradnik natxva213
3

Momio Jak zarabiać diamenty?

Poradnik kinderdzojka
4

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
5

Margonem Recenzja gry dynamiczno-przygodowej Margonem !

Tutorial Go Bankai
6

Stadia gry

Recenzja TurboBagiety
7

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Cesere
8

Gry o policji

Recenzja Cesere
9

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
10

World of Tanks Jak zostać kolekcjonerem wirtualnych czołgów?

Poradnik HansOmen
Chat