Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
5.0 1 1527 0
13.12.2017

Symulator wszystkiego? To Garry's Mod!

Wkurzyłeś sie po przegraniu n-tego rankeda w LoL'u, Overwatchu, Cs:go, albo innej grze? Garry's Mod jest właśnie dla ciebie.
Garry's Mod czyli sandboxowa gra Valve na silniku source to jak dla mnie nie gra a symulator robienia wszystkiego! Sama gra nie jest droga, a dostarcza wiele pozytywnych emocji. W grze możecie budować, niszczyć, trollować, bawić się, walczyć, walczyć o przetrwanie, bawić się w dom jak to robiliście w przedszkolu albo w podstawówce i wiele innych rzeczy. Jednak pamiętajcie ta gra bez zajrzenia do Garry's Mod workshop na steamie to po prostu dno (serio). Skorzystajcie z bogatej oferty workshopu, kopii graczy, trybów, map, postaci z innych gier, horrorów i innych rożnych rzeczy . Tak więc namawiajcie znajomych zbierajcie kasę i kupujecie Garry's Moda jak najszybciej! :D
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zacznijmy od początku :
1.Workshop czyli ogroooomny "sklep" (spokojnie jest za darmo :)) z tysiącami (a może nawet setkami tysięcy? :thinking: ) modów do gry dzięki niemu możecie:
-zamienić Garry's Moda na grę typu Boss-Fight. Będziecie mogli stworzyć własnego Bossa którego trzeba będzie ubić będziecie to mogli zrobić z kolegami albo bawić się samemu bo Bossem może być też komputer.
-Zagrać w Slendera czyli uciekać po całym lesie przed tym miłym panem w Garniaku (slenderem również może być komputer jak i wy)
-Zagrać w PropHunta czyli takiego chowanego ale za pomocą przedmiotów czyli zamieniacie sie w przedmiot i uciekacie po całej mapie wybranej przez siebie przed drużyną szukających (P.S puszki są OP :D)
-zagrać w tryb TTT (Trouble in Terrrorist Town) w waszej drużynie jest jeden morderca i on musi was zabić a wy musicie go zdemaskować zróbcie to jak najszybciej pójie nie będzie za późno!
Trybów jest jeszcze więcej wystarczy poszukać w workshopie, a jest warto
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując Garry's Mod to świetna gra typu sandbox na której możecie robić to wam się tylko zapragnie. W grę wraz ze znajomymi gra się świetnie, a ubaw jaki można doznać przy zabawie jest wielki jednym zdaniem musicie kupić Garry's Moda i grac ze znajomymi bawić się, śmiać się, budować, tworzyć, walczyć. Do tego dodam ze gra posiada też przeglądarkę na której możecie dołączyć do dowolnego serwera publicznego gdzie obowiązuje czat głosowy i tekstowy. A nawet jeżeli poniesie was wena twórcza jesteście w stanie zrobić własny film zrobiony w GModzie wystarczy dobrze po ustawiać NPC dograć ścieżke dźwiękową jakiś dubbing i voilà filmik gotowy jeżeli mi nie wierzycie wejdźcie sobie na youtube i wpiszcie garry's mod video powinniście mieć tam różne produkcje.

Jednym słowem Garry's Mod to świetny zabijacz czasu i doręczyciel super zabawy
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Dwa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
2

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+Prologue - gra warta uwagi

Recenzja Majqqeen
3

Wolni farmerzy Zostań Wolnym Farmerem

Recenzja Wisniazdw
4

Plemiona Plemiona, grać czy nie?

Recenzja Rockney
5

ARK: Survival Evolved (B2P) Ark survival Evolution recenzja krutka

Recenzja Uzzis
6

Minecraft Minecraft poradnik cz. 2

Poradnik PanPillager
7

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
8

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
9

ARMA III (B2P) ARMA 3: Dokładna recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

League of Legends Rumble - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
Chat