Jak to działa

Gigantic

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Gigantic

Szukasz wciągającej sieciówki na PC, w którą pograsz zupełnie za darmo? Mamy dla Ciebie Gigantic - debiutancki projekt tworzony przez weteranów takich firm, jak Blizzard Entertainment, NCSoft, czy Sierra Online.

W pełnym magii świecie Gigantic napotkasz fantastyczne rasy i poznasz ogólny zarys fabuły, która tak naprawdę jest jedynie pretekstem do świetnej zabawy, ponieważ ta darmowa sieciowa gra akcji jest skupiona głównie na PvP. Właśnie w tym systemie weźmiesz udział w bitwach składających się z dwóch pięcioosobowych ekip, gdzie każdy sprawuje kontrolę nad swoim awatarem.

Pamiętaj, że w Twoich podbojach w Gigantic nie będziesz sam! Twojej drużynie towarzyszy gigant zwany także Strażnikiem. Jest to najbardziej wytrzymała i śmiercionośna jednostka podczas rozgrywek - posiada specjalne umiejętności, które dobrze wykorzystane i wsparte przez zespół graczy mogą zaważyć o losach meczu.

Mecze odbywają się na różnych mapach, które choć proste, to właśnie tym urzekają graczy i pozwalają cieszyć się luźną i dynamiczną rozgrywką na wysokim poziomie. Na mapach znajdziesz mnóstwo sekretnych przejść i zakamarków, w których możesz czaić się na swojego wroga.

Wejdź do bitwy i steruj jednym z dostępnych bohaterów! Gigantic to miejsce, w którym musisz wykazać się nie tylko dobrym refleksem, ale także umiejętnością podejmowania szybkich decyzji, ponieważ teren gry ulega zmianie wraz z przebiegiem walki i niekiedy kluczowe decyzje muszą zapadać w ciągu ułamków sekund. Łącz umiejętności swojego awatara w mordercze kombosy i zostań królem meczu dzięki tonie zadanych obrażeń. Pozwoli Ci to również szybciej ulepszać swojego herosa w trakcie meczów, co sprawi z kolei, że Twoja drużyna będzie górą w epickim starciu.

Obudź giganta i ruszaj na drużynę przeciwnika!

pełny opis gry
Screeny
Gigantic screenshot1 Gigantic screenshot2 Gigantic screenshot3 Gigantic screenshot4 Gigantic screenshot5 Gigantic screenshot6 Gigantic screenshot7 Gigantic screenshot8 Gigantic screenshot9
Video

Gigantic wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • 2.6 GHz processor
 • 6 GB
 • GeForce GTX 580
 • 10 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat