Jak to działa

Glorious Saga

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Glorious Saga

Glorious Saga jest emocjonującą ,darmową grą przeglądarkową typu RPG, jaka zagościła od niedawna w czołówce rankingów gier fantasy. Jesteś ciekawy… dlaczego?

Główną rolę odgrywają tu bohaterowie z serii gier Warcraft – znanej produkcji studia Blizzard. Do wyboru będziesz mieć aż 6 legendarnych bohaterów w każdej z dwóch frakcji (Horda albo Aliance). Co ciekawe, każdy z nich posiada dość unikalne umiejętności, a więc wybór może być wyjątkowo… trudny. Pamiętaj, że dosłownie każda postać ma inną rolę w walce, inne umiejętności oraz statystyki – właśnie dlatego powiększanie swojej drużyny oraz odpowiedni dobór towarzyszy to jedyna… droga do zwycięstwa! W grze możesz stale uzyskiwać cenne nagrody, aby następnie poprawiać statystyki swojego bohatera – a to chyba największa chwała dla każdego generała w grze! Wszyscy bohaterowie Glorious Saga mają swoje własne, unikalne cele, które zamierzają w rozgrywce osiągnąć. Chociażby dlatego właśnie zmiana formacji może szybko wpłynąć na wyniki nie tylko bitwy, ale i… całej gry! Co 10 poziomów możesz odblokowywać nowe lochy, w których zdobędziesz lepsze przedmioty – runy, pety, a nawet… mounty. Ale, co to jest? Przekonasz się o tym tylko włączając Glorious Saga!

Dołącz do gildii lub graj samotnie, mierz się z innymi graczami, pokonuj hordy silnych bossów i… stawaj się silniejszy! Włącz Glorious Saga na bananki.pl i uprzyjemnij sobie nudny dzień. Zobaczysz, że nie będziesz mógł prędko oderwać się od tego emocjonującego świata przygód fantasy! A lubisz gry fantasy, prawda?

pełny opis gry
Screeny
Glorious Saga screenshot1 Glorious Saga screenshot2 Glorious Saga screenshot3 Glorious Saga screenshot4 Glorious Saga screenshot5 Glorious Saga screenshot6 Glorious Saga screenshot7 Glorious Saga screenshot8 Glorious Saga screenshot9 Glorious Saga screenshot10
Video

Glorious Saga wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat