Jak to działa
Przejdź do gry God of Gods
God of Gods
5.0 3 2051 0
06.07.2017

God of Gods. Warto grać?

Gra God of Gods to gra pełna magii, fantastyki i mitologii. Jest to gra przeglądarkowa, która oferuje nam wiele opcji, dzięki którym nuda odchodzi w zapomnienie. Możemy tu spróbować naszych sił na arenie walcząc z innymi graczami a także we współpracy podczas kampanii. Głównym tematem gry jest mitologia i magia. Nasza postać posiada żywiołaki, dzięki którym może rozwijać swoją waleczność. Naszym żywiołakiem może zostać nawet Zeus.
Moją uwagę przyciągnęła niesamowita grafika i klimat gry, która sprawia że granie staje się o wiele przyjemniejsze. Wygląd gry jest bardzo dopracowany, zarówno animacje jak i postacie i otoczenie wygląda profesjonalnie i magicznie. Gra pozwala na powierzchowne zapoznanie się z postaciami mitologicznymi i zobrazowanie tego jak mogły one wyglądać.
W grze możemy poznać wiele osób i nawiązać znajomość poprzez chat.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Konto w Gods of Gods posiadam już prawie rok i myślę, że udało mi się poznać większość gry. W grze na pewno nie można się nudzić, dlatego że co jakiś czas o ustalonych godzinach mają miejsce różne wydarzenia, takie jak np. bitwa kryształów, w której naszym celem jest doprowadzenie naszego obozu do wygranej. Mamy tu także szansę na zmierzenie się z Bossem świata.

Zaletami gry jest to, że codziennie nasza postać otrzymuje wiele nagród takich jak waluta gry i zasoby potrzebne na rozwój naszego bohatera. Nie musimy także wydawać pieniędzy na dodatkowe pakiety, ponieważ i bez tego można wiele osiągnąć w grze.

Wadą gry jest to, że aby móc zmierzyć się z najlepszymi graczami musimy poświęcić na grę bardzo dużo czasu, ja po roku grania nadal nie mam szans aby należeć do tych najlepszych, jednak każdemu wychodzi to inaczej, jednym idzie to powoli a drugim udaje się w mgnieniu oka osiągnąć szczyt.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeśli szukasz gry, która pozwoli na zrelaksowanie się i nie potrzebuje całkowitego zaangażowania, to będzie to dobra gra. Jeśli jednak szukasz gry bardzo dynamicznej i wciągającej, lepiej szukaj dalej, bo Gods of Gods nie jest grą w której dzieje się dużo, jest to gra bardziej statyczna a animacje gry nadają pozory dynamiczności.
Jednakże jest to gra w którą gra się przyjemnie, inni gracze zawsze służą pomocą i są bardzo mili. Warto jest dołączyć do klanu, dzięki któremu zyskujemy dodatkowe korzyści, a także nowe znajomości.
Jeśli zdecydujesz się na granie w God of Gods mogę gwarantować dobrze spędzony czas, a także wiele godzin grania bez poczucia nudy. Od Ciebie zależy czy wybierzesz granie w God of Gods. Tak jak napisałam w tytule artykułu “God of Gods. Warto grać?” odpowiadam na pytanie i z pewnością stwierdzam, że warto.
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez ShadowPicoxd

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

[Blockade 3D] Kwadratowy Shooter!

Recenzja Shadow YouTube
3

Roblox poznaj roblox i wszystko o roblox

Poradnik klomboks
4

Mafia Battle Czy warto zagrać? (Moje zdanie)

Recenzja Superbanam
5

World of Tanks World Of Tanks-recenzja

Recenzja Da_damik_
6

Ogród pokazowy w zielone imperium

Poradnik Duman1222
7

OGame Ogame - Zdobądź panowanie nad kosmosem! - recenzja gry.

Recenzja Povered
8

Gwint Karcianka dla fanów Wiedźmina

Recenzja KaErEle
9

League of Angels Heaven's Fury Porady jak szybko wbić lv w League of Angels Heavens Fury

Poradnik LooLxD
10

League of Legends League of Legends - Snowdown 2017

Recenzja Cyberadam
Chat