Jak to działa

God Wars

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis God Wars

Czym jest God Wars? To porządny kawałek japońskiej mitologii zamknięty w taktyczną grę RPG, która przenosi nas prosto w konflikt pomiędzy młodymi przywódcami starożytnej Japonii!

Wejdź do świata przedstawiającego najstarsze zapiski z początków państwa Japonii. Zostań bohaterem i dołącz do grona śmiałków, którzy odcisnęli swoje ślady na piaskach historii, walcząc z żywiołami natury i dążąc do przywrócenia równowagi w królestwie.

Kraina Mizuho to teren zamieszkany przez niezliczone Bóstwa, które żyły tam od zarania dziejów. Obywatele Mizuho to pokojowa nacja, która stroni od konfliktów, kultywuje tradycje zapoczątkowane przez przodków i żyje w pokoju z naturą. W Mizuho powstało królestwo na Górze Fuji, miejsce mające być manifestem dziedzictwa starożytnych włodarzy, w szczególności bogów stworzenia - Izanami oraz Izanagi.

Królestwem rządzi królowa Tsukuyomi, która postanowiła zignorować duchy swoich przodków i poświęcić swoją ukochaną córkę Górze Fuji. 13 lat później, księżniczka Kaguya - która przeżyła rytuał poświęcenia - postanawia odwrócić swój los i samodzielnie ukształtować przeznaczenie.

W raz z pozostałymi graczami dołączysz do księżniczki Kaguyi i razem będziecie przemierzać świat Mizuho w poszukiwaniu tajemnicy okrywającej niezrozumiałą decyzję królowej.

pełny opis gry
Screeny
God Wars screenshot1 God Wars screenshot2 God Wars screenshot3 God Wars screenshot4 God Wars screenshot5 God Wars screenshot6 God Wars screenshot7 God Wars screenshot8 God Wars screenshot9 God Wars screenshot10
Video

God Wars wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat