Jak to działa

Goddess of War

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Goddess of War

Goddess of War to klasyczna gra z gatunku RPG dostępna na przeglądarki internetowe. Tak zwana Bogini Wojny oferuje uczestnikom system walk oparty na wartkiej akcji, w której gracze rywalizują i współpracują ze sobą stawiając czoła epickim misjom, które pozwolą odkryć tajemniczą historię ich postaci.

To od Ciebie zależy, czy wcielisz się rolę bezwzględnego wojownika władającego szerokiej maści orężem albo będziesz przemierzał magiczny i mroczny świat tego MMO akcji jako Paladyn walczący w imię światła. Każda z tych klas charakteryzuje się odrębnym stylem gry. Paladyn skupia się na grze defensywnej, a jego zadaniem jest ochrona swoich towarzyszy podróży, z kolei Wojownik porzuca ideały tego poprzedniego na rzecz agresywnej walki wręcz i wytaczaniu najcięższej artylerii przeciwko siłom zła. Chociaż wybór klasy nie determinuje w żaden sposób przebiegu głównej linii fabularnej, to ma on wpływ na bohaterów, których spotkasz na swojej drodze i których w konsekwencji zrekrutujesz w swoje szeregi.

W miarę zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia odkryjesz kolejne elementy rozrywki typowych dla gatunku gier online spod znaku RPG, takie jak potyczki PvP, czy odkrywanie zawartości fabularnej PvE wraz z pozostałymi uczestnikami Goddess of War.

Rekrutuj potężnych pomocników zesłanych na Ziemię przez bogów, którzy wesprą Cię w Twoich zmaganiach przeciwko siłom zła. Ich sprzęt i umiejętności również podlegają ulepszeniom, także na nudę na pewno nie będziesz narzekać.

Goddess of War nie wymaga instalacji żadnego klienta, a rozrywką możesz cieszyć się z poziomu samej przeglądarki, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele miejsca na dysku.
Zmierz się z boskimi siłami i zapisz się w annałach historii Goddes of War złotymi literami!

pełny opis gry
Screeny
Goddess of War screenshot1 Goddess of War screenshot2 Goddess of War screenshot3 Goddess of War screenshot4 Goddess of War screenshot5 Goddess of War screenshot6 Goddess of War screenshot7 Goddess of War screenshot8 Goddess of War screenshot9 Goddess of War screenshot10
Video

Goddess of War wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat