Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
0 0 71 0
26.02.2018

Czy gra Goodgame Empire jest warta polecenia?

Goodgame Empire to gra, która powstała w 2009 roku. Wcielamy się w nie we władce zamku. Na początku, klasycznie, mamy poradniki oraz drobne prezenty od gry. Aby zdobywać wyższe poziomy musimy wykonywać misję. Wiele misji polega na ulepszeniu jakiegoś budynku. W grze mamy dwie ''waluty'' - złoto oraz rubiny. Złoto możemy zdobyć z podatków. Im więcej domów, tym więcej ludzi czyli więcej złota za podatki. Rubiny możemy zdobyć poprzez wykonywanie misji, grabienie baronów rozbójników lub poprzez zakupienie ich w sklepie Goodgame. W zamku są dwa najważniejsze materiały budowlane - drewno oraz kamień. Aby je zdobyć trzeba zbudować chatę drwala oraz kamieniołom. Jeśli chce się mieć potężną armię i podbijać inne zamki trzeba zbudować wiele gospodarstw, które dostarczają chleb, którym żywi się wojsko.
Grając w tę grę możesz zdobyć 330 Graj
Gdy osiągniemy 13 poziom możemy zdobyć posterunek. Jest to ''mniejszy zameczek'', w którym produkuje się drewno/kamień oraz chleb. Za pomocą targu będziemy mogli przesyłać sobie materiały do głównego zamku. Możemy przejąć kogoś posterunek lub zdobyć taki, który został wygenerowany przez grę. Gdy zaatakujemy kogoś zamek dostajemy punkty chwały oraz honor. Im wyższy poziom gracza, którego atakujemy tym więcej chwały oraz honoru otrzymamy. Przy zdobywaniu czyjegoś zamku pomogą nam narzędzia oblężnicze, które wyprodukujemy za pomocą drewna oraz kamienia w warsztacie oblężniczym. Oraz wysyłanie szpiegów, którzy przekażą nam informację ile wojska stacjonuje w danym zamku. Jednak oczywistym jest, że ktoś może nas zaatakować. Na tą okazję musimy mieć przygotowane wojska obronne. Może pomóż nam również sojusz, jeżeli w takowym jesteśmy, który wyśle nam wsparcie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 380 Graj
Oprócz głównego świata są również trzy dodatkowe. Jednak aby je odblokować musimy przeznaczyć wiele materiałów, chleba oraz złota. Od czasu do czasu przed zamkiem pojawia się koło fortuny. Jeden obrót kołem jest całkowicie za darmo, dzięki czemu możemy zdobyć ciekawe nagrody kompletnie za darmo. Kolejne losy kosztują nas około 175 rubinów. Myślę, że Goodgame Empire jest grą do polecenia osobą w każdym wieku. Niektórych po jakimś czasie gra znudzi, ale na pewno wrócą z chęcią podbicia całego świata w Goodgame Empire. Plusem jest również szybko odpowiadający support, więc w razie problemów w grze można bez problemu do niego napisać. Jeżeli szuka się porady graczy można napisać post na forum gry. Na odpowiedź nigdy długo nie trzeba czekać
Czy gra Goodgame Empire jest warta polecenia? 0.0 0
0 0
Art napisany przez ElSkiller

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Karty w Clash Royale - Bats

Poradnik TheMaślak
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
5

Fortnite Fortnite - Recenzja (Ratowanie Świata oraz Battle Royale)

Recenzja Piotrek222
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord