Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
5.0 1 690 0
26.02.2018

Czy gra Goodgame Empire jest warta polecenia?

Goodgame Empire to gra, która powstała w 2009 roku. Wcielamy się w nie we władce zamku. Na początku, klasycznie, mamy poradniki oraz drobne prezenty od gry. Aby zdobywać wyższe poziomy musimy wykonywać misję. Wiele misji polega na ulepszeniu jakiegoś budynku. W grze mamy dwie ''waluty'' - złoto oraz rubiny. Złoto możemy zdobyć z podatków. Im więcej domów, tym więcej ludzi czyli więcej złota za podatki. Rubiny możemy zdobyć poprzez wykonywanie misji, grabienie baronów rozbójników lub poprzez zakupienie ich w sklepie Goodgame. W zamku są dwa najważniejsze materiały budowlane - drewno oraz kamień. Aby je zdobyć trzeba zbudować chatę drwala oraz kamieniołom. Jeśli chce się mieć potężną armię i podbijać inne zamki trzeba zbudować wiele gospodarstw, które dostarczają chleb, którym żywi się wojsko.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gdy osiągniemy 13 poziom możemy zdobyć posterunek. Jest to ''mniejszy zameczek'', w którym produkuje się drewno/kamień oraz chleb. Za pomocą targu będziemy mogli przesyłać sobie materiały do głównego zamku. Możemy przejąć kogoś posterunek lub zdobyć taki, który został wygenerowany przez grę. Gdy zaatakujemy kogoś zamek dostajemy punkty chwały oraz honor. Im wyższy poziom gracza, którego atakujemy tym więcej chwały oraz honoru otrzymamy. Przy zdobywaniu czyjegoś zamku pomogą nam narzędzia oblężnicze, które wyprodukujemy za pomocą drewna oraz kamienia w warsztacie oblężniczym. Oraz wysyłanie szpiegów, którzy przekażą nam informację ile wojska stacjonuje w danym zamku. Jednak oczywistym jest, że ktoś może nas zaatakować. Na tą okazję musimy mieć przygotowane wojska obronne. Może pomóż nam również sojusz, jeżeli w takowym jesteśmy, który wyśle nam wsparcie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oprócz głównego świata są również trzy dodatkowe. Jednak aby je odblokować musimy przeznaczyć wiele materiałów, chleba oraz złota. Od czasu do czasu przed zamkiem pojawia się koło fortuny. Jeden obrót kołem jest całkowicie za darmo, dzięki czemu możemy zdobyć ciekawe nagrody kompletnie za darmo. Kolejne losy kosztują nas około 175 rubinów. Myślę, że Goodgame Empire jest grą do polecenia osobą w każdym wieku. Niektórych po jakimś czasie gra znudzi, ale na pewno wrócą z chęcią podbicia całego świata w Goodgame Empire. Plusem jest również szybko odpowiadający support, więc w razie problemów w grze można bez problemu do niego napisać. Jeżeli szuka się porady graczy można napisać post na forum gry. Na odpowiedź nigdy długo nie trzeba czekać
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ElSkiller

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

League of Legends Aram - tryb gry dla wszystkich

Poradnik Natalia280
3

CSGO Prime (B2P) Najpiękniejsze skórki do popularnych broni poniżej 10$.

Poradnik JestemKacper
4

OGame Świat to za mało - Recenzja gry OGame

Recenzja LeonardoPL
5

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
6

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
7

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
8

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
9

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
10

MovieStarPlanet MSP Recenzja Gry Moviestarplanet Gry dla małych i dużych

Recenzja JUSI
Chat