Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
0 0 54 0
23.03.2018

Goodgame Empire - twórz królestwo, rabuj zamki, zostań legendą.

Goodgame Empire jest to gra strategiczna, w niej wcielasz się w postać władcy zamku a twoim zadaniem jest się rozrastać i zadowalać mieszkańców. Kluczem do sukcesu jest zawarcie sojuszów oraz stworzenie potężnej armii dzięki której będziesz mógł rabować pobliskie zamki oraz się bronić przed najeźdźcami. Można powiedzieć ,że ta gra nigdy się nie kończy dzięki czemu możecie się rozrastać technologicznie oraz militarnie. Gra podniesie twój poziom myślenia strategicznego [trochę napewno]. Ponieważ gra ma potencjał przyciąga kolejnych graczy do swojej niesamowitej przygody przed komputerem czy telefonem. Czy jesteś godzien takiego zaszczytu, by zostać królem ? Tak? to na co czekasz ,czeka przed tobą masa godzin do rozegrania z milionami graczy w sieci !
Grając w tę grę możesz zdobyć 330 Graj
W grze jest pełno ciekawych funkcji które znajdują się na wokół ekranu oraz na mapie swojego królestwa. Możesz tam losować epickie nagrody w kole fortuny, zajrzeć do kuźni, sabotować zamki innych graczy, oczywiście nie można pominąć eventów dzięki nim gra jest bardziej rozbudowana. W samej grze macie do dyspozycji multum [dużo] funkcji które zarazem pomogą wam militarnie jak i materialnie, można też wysyłać siewców śmierci by wywołać poważne osłabienie w zamku przeciwnika. Przed atakiem warto wybudować tawernę by posiadać szpiegów którzy mogą przejść niepostrzeżenie do wrogiego zamku i zobaczyć ile, gdzie i jak ma rozmieszczone jednostki. Aby zdobyć fajne przedmioty zbroje, hełmy i inne to można; rabować zamki i zgarnąć na farcie jakiś lub kupić u kupca , albo skorzystać z koła fortuny które oferuje niesamowite nagrody!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 380 Graj
Po przeczytaniu artykułu nie jesteś jeszcze pewien co do tej gry ? Nie szkodzi warto wspomnieć, że gra jest darmowa i na przeglądarkę, dodatkowo można zgarnąć niezłą ilość bananków. Po prostu gdy nie macie co robić lub wam się nudzi to wejdźcie do tej gry i się wyluzujcie. Jeżeli myślicie, że tu tylko się atakuje i ulepsza to nie prawda! . W grze macie sporo innych funkcji jak np możecie dzięki mapie wyruszyć po skarby, lub pomagać gildii w wojnie klanów. Spotkacie tu ogarniętych graczy z całego świata. Możecie sobie luźno pogadać albo walczyć ramię w ramie. Trochę się rozpisałem ale te ''Dymki'' na tyle wymagają. Jeżeli to czytacie to znaczy, że albo się interesujecie tą grą albo chcecie coś o niej więcej wiedzieć. Dziękuje za poświęcenie czasu na przeczytanie mojej recenzji.
Goodgame Empire - twórz królestwo, rabuj zamki, zostań legendą. 0.0 0
0 0
Art napisany przez cienmocy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Karty w Clash Royale - Bats

Poradnik TheMaślak
3

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
4

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
5

Fortnite Fortnite - Recenzja (Ratowanie Świata oraz Battle Royale)

Recenzja Piotrek222
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord