Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
5.0 2 499 0
08.02.2018

Jak oswoić się z tą grą?

Goodgame Empire - jest to nietypowa gra, którą pokochały miliony użytkowników. Pokazana jest z góry - nasze imperium. Widać tam wszystko - i budynki, i ludzi i wszystko.
Wygląd naszego królestwa zależy od nas samych. Na mapie mamy pokazane imperia innych użytkowników, którzy z nami konkurują. Możemy z nimi walczyć, ale możemy także stworzyć z nimi sojusz i stworzyć drużynę, która będzie niepokonana. Baron rozbójnik jest naszym podstawowym przeciwnikiem. Jeśli będziemy ulepszać nasz zamek, to będzie miał mniejsze szanse na pokonanie nas, a my będziemy mieli większe szanse na zwycięstwo. Najpierw powinniśmy wysłać kogoś na zwiady, kto będzie mógł dostarczyć nam informacje o pozycji wroga. Potem dopiero przystąpmy do ataku. Wtedy na 99% wygramy. Poszukując przeciwników, patrzmy na nasz profil. Jeśli mamy 10 lvl, to nie mamy szans z 60, tylko do 20.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Polecam najpierw wykonywać zadania z samouczka - taki koleś mówi nam, co mamy zrobić, żeby wbić kolejne levele i zdobyć większe doświadczenie.
Dołączając do sojuszu, możemy być wspomagani przez jego członków - mogą nam np. skrócić czas oczekiwania na ulepszenie armii. Jest to bardzo pomocne szczególnie wtedy, kiedy nie mamy "czasowego pomijacza". Najwięcej expa dostajemy za pokonywanie przeciwników w walkach. Dostaniemy wynagrodzenie także za wypędzenie złodziei, rozwiązanie konfliktu czy też jakiejś darowizny od naszego pracownika lub usuwania zbędnych przedmiotów albo wykonywania misji. Zbieranie surowców, które pojawiają się na wozach także dodaje je do naszego konta.
Dużym plusem jest to, że po przystąpionym ataku na wroga, dostajemy informację o wygranej lub przegranej, dlatego nie musimy cały czas sprawdzać postępu walki.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dużą rolę w grze odgrywają mini-eventy, które możemy spotkać na naszej mapce z zamkiem. Np. możemy wykonać misję, która będzie trwać 10 min i coś za to dostaniemy. Pomijać wszystkie czasowe akcje możemy poprzez wydawanie rubinów, które możemy kupić w sklepie. Do odpowiedniej ilości rubinów jest dostosowana cena.

Za terenem naszego zamku są wozy, które odnawiają co jakiś czas drewno i słomę, więc warto je zbierać.

Możemy tworzyć nowych rycerzy albo ulepszać tych, co już mamy.

Dodatkową opcją są codzienne zadania, za które możemy otrzymać rubiny. Monety zbieramy poprzez zbieranie podatków. Są bardzo przydatne, bo można za nie kupić budowle, które będą stały na terenie naszego królestwa.

Moim zdaniem gra bardzo wciągająca, jednak jednym z minusów jest długi czas wykonywania akcji. Poza tym bardzo polecam.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez werkunia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
4

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
5

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
6

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
7

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
8

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
9

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
10

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
Discord