Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
0.0 0 251 0
13.03.2018

Jak zostać prawdziwym władcą.

Któż z nas przynajmniej raz w życiu nie marzył, aby poczuć się jak prawdziwy władca, mieć własny zamek, poddanych na każde skinienie, czy poprowadzić swoją armię do walki i zebrać laury zwycięstwa. Jeśli są to też wasze fantazje to zapraszam was do poznania gry Goodgame Empire, a da wam ona możliwość je spełnić. Gra działa w systemie poziomów, wykonując misje zdobywamy punkty doświadczenia i inne cenne nagrody a gdy uzbieramy odpowiednią ilość wspomnianych punktów zdobywamy kolejny poziom. Z czasem ilość otrzymywanych za misje punktów jak i tych koniecznych, by zdobyć kolejny poziom rośnie. Jednak po kolei jedną z pierwszych misji do wykonania będzie budowa obiektów produkcyjnych: chaty drwala produkującej drewno, gospodarstwa produkującego żywność, oraz chaty kamieniarza odpowiedzialnej za produkcję kamienia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wybudowanie tych budynków i ich ulepszanie gdy tylko będzie to możliwe (kolejne poziomy budynków odblokowują się wraz z tym kiedy my osiągamy odpowiedni poziom) jest szczególnie istotne gdyż będzie stanowić podstawę naszej gospodarki jako główne źródło surowców koniecznych do dalszej rozbudowy, produkcji narzędzi oblężniczych i obronnych, czy wyżywienia naszej armii. Początkowy rozwój idzie dość szybko gdyż gdy zostanie nam poniżej czterech minut do ukończenia budowy jakiegoś budynku, mamy możliwość dokończyć budowę za darmo. Przyśpieszać budowę można na jeszcze dwa inne sposoby: pierwszy za rubiny (waluta premium) osobiście nie polecam, gdyż jeśli ich nie zakupimy to w grze rubiny zdobywa się dość powoli, sposób drugi przy pomocy pominięć czasu o następujących dostępnych wartościach czasu możliwego do pominięcia: jedna minuta, pięć minut, dziesięć minut, trzydzieści minut, godzina, pięć godzin i dwadzieścia cztery godziny. Kolejnym istotnym elementem są złote monety zbierane przez naszego poborcę podatkowego, a nam potrzebne na przykład do werbunku wojska.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jednak jeżeli chcemy się szybko i efektywnie rozwijać to warto znać alternatywne źródła surowców, monet i wielu innych cennych nagród pierwszym z takich wartych wspomnienia źródeł są zamki baronów rozbójników poza surowcami można tam zdobyć czasami rubiny, pominięcia czasu i wyposażenie dla dowódców. W raz z kolejnymi naszymi atakami poziom rozbójnika wzrasta a z nim jakość otrzymywanych przez nas za wygraną bitwę nagród. Warte zainteresowania powinny być dla nas ewenementy takie jak np. krwawe kruki, czy wojna królestw gdzie walczymy mając na celu zdobycie jak najwięcej chwały za co otrzymujemy nagrody z wydarzenia. Jest to dokonały sposób na łatwe szybkie i dość przyjemne zdobycie nagród które często kupić mogli byśmy tylko za rubiny tu mamy je zupełnie za darmo. Spróbujcie sami.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez gracz22pl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
6

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
7

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
8

Affected Zone Tactics Affected Zone Tactics - Recenzja!

Recenzja Malfour
9

Grand Theft Auto V (B2P) Ciekawostki o grze Grand Theft Auto V [4#]

Poradnik JestemKacper
10

Wolni farmerzy Szybkim czy Wolnym farmerem jesteś >?

Poradnik krywlo123
Discord