Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
0.0 0 451 0
14.06.2017

Przesłodzona produkcja czy świetny symulator?

Dzisiaj na tapetę postanowiłem wybrać sobię produkcję Goodgame Empire firmy Goodgame. Grę rozpoczynamy od krótkiego wprowadzenia samouczkiem, który na pewno pomoże nowym graczom. System samouczka jest intuicyjny i tłumaczy grę w każdym aspekcie. Jako gracz możemy rozwijać swoje miasto pod każdym względem - możemy wznosić chaty drwali, kamieniołomy, domy mieszkalne, warownie, cytadele, wieże odkrywcze i tym podobne. Kolejnym plusem tej produkcji jest możliwość rozszerzenia swojego miasta, o kilkanaście pól. Wraz z naszym rozwojem otrzymujemy możliwość rozwoju pod względem technologii, za sprawą przeprowadzanych badań. Po rozwinięciu odpowiednich technologii możemy odblokować możliwość przejęcia tzw. posterunków, które dają nam odpowiednio: kamień, żywność, drewno. Z czasem do naszych możliwości dochodzi również opcja odblokowania nowych krain na mapie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następną rzeczą o której warto wspomnieć to rozbudowany system społeczny. Jak przystało na GoodGame Studios musieli dodać coś innowacyjnego, coś swojego. W produkcji tej mamy szeroką skalę rozwoju społecznego, możemy wysyłać surowce każdemu. Ponadto po dołączeniu do sojuszu, pierwszym co da się zauważyć jest okno czatu klanowego. W ten sposób twórcy chcą zwrócić uwagę na rozwój społeczny i integrację z innymi graczami. Kolejnym plusem jest opcja pomocy w sojuszu. Kiedy jakiś gracz potrzebuje pomocy dotyczącej brakujących materiałów, rannych żołnierzy czy pomocy w bitwie, w łatwy sposób może zawiadomić o tym swoich sojuszników. Po użyciu tej opcji na ekranie sojuszników pojawią się ikona 'pomocy'. Dzięki niej w prosty i intuicyjny sposób można wysłać pomoc naszemu kompanowi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na sam koniec chciałbym podsumować tę produkcję. Jak przystało na grę wideo musi ona posiadać swoje wady i zalety. Zalet przedstawiłem już sporo, a istniejące w niej wady? Można je zliczyć na palcach jednej dłoni. Dotychczasowo jedynym co poirytowało mnie w tej grze jest natłok możliwości. Już we wczesnej fazie gry, nasz ekran potrafi być 'zawalony' opcjami różnego rodzaju, tj. misjami dodatkowymi, ofertami kupna czy wynajmu najemników. Jest tego od groma. Jednak gra posiada swój klimat, a oferowany system rozgrywki jest imponujący. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwala produkcji tej na zostawienie w tyle innych gier. Przez wiele lat byłem miłośnikiem plemion, później Tribal Wars 2. Jednak po odkryciu GoodGame empire, coś we mnie powiedziało mi, że to czas zmienić otoczenie. Był to słuszny wybór. Kolejnym plusem jest otoczka graficzna produkcji, niektórzy mogą stwierdzić, że jest ona zbyt 'cukierkowa' jednak przypomina ona styl goodgame empire, co pozwala jej przodować w tej dziedzinie.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez dejfise bambise

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
6

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
7

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
8

Royal Quest Swietne Hack'n'Slash/MMORPG

Recenzja Questionmark.
9

Minecraft Uprawa drzew w minecrafcie. Poradnik jakiego nie było!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
Discord