Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 1 1903 0
15.02.2018

Recenzja i opis GTA V

Grand Theft Auto V w skrócie GTA V jest grą wydaną w 2013 roku przez studio Rockstar Games na konsole Xbox 360 i Playstation 3 w późniejszym czasie swojej premiery doczekały się również nowsze konsole czyli Xbox One,Playstation 4 i PC. Osobiście bardziej podoba mi się tryb Online, ponieważ wolę zagrać ze znajomymi niż samemu. Lecz, przeszedłem cały tryb fabularny 2 razy a o co w nim chodzi ? Już wyjaśniam wcielamy się w trzy postacie Michaela,Franklina i Trevora. W kolejności Franklin,Michael,Trevor. Odblokowujemy je przechodząc misję z czasem odblokowuje się również Chop (pies Franklina) z którym można wejść w wiele rodzajów interakcji. GTA V jest od 18 lat lecz, gra w nią wiele osób młodszych i same studio dodaje wiele rzeczy pod ich zachcianki na przykład latające lub pływające pod wodą auta.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Osobiście posiadam GTA V na konsolę xbox 360 lecz mam w planach przenieść się na platformę PC. Ponieważ, niestety ale studio odpuściło w 2015 roku dodawanie większych aktualizacji na tą o to konsolę. A różnica zawartości jest ponad 4 razy większa. Ale niestety na platformach xbox 360, Playstation 3 i PC występuje jeden problem w GTA Online mianowicie cheaterzy którzy potrafią zepsuć całą zabawę z gry teleportując nas do oceanu lub wysadzaniem nas. Lecz, na całe szczęście Rockstar Games ogłosiło że zajmą się cheaterami kiedy skończą inną ich produkcję Red Dead Redemption 2. Ale myślę jednak że niestety nie uda im się usunąć cheaterów w 100% dalej będzie można ich spotkać na publicznych sesjach. Cheaterzy są to ludzie których nie interesuje inna osoba zrobią wszystko by dobrze się czuć czyimś kosztem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W GTA V Online mamy dostępnych wiele rodzai misji zaczynając od Kradzieży i sprzedaży samochodów kończąc na napadach na bank. Na jednej sesji może się zmieścić maks 30 osób. GTA Online zawiera również kreator w którym to gracze mogą stworzyć jakiś wyścig lub strzelaninę. Grand Theft Auto V zawiera wiele rodzai uzbrojenia między innymi Pistolety,Wyrzutnie rakiet,granaty,karabiny snajperskie oraz karabiny szturmowe. Najpopularniejszą bronią w grze jest karabin wyborowy jest to broń podobna do karabinu tylko że z lunetą, co prawda ta luneta ma mniejsze przybliżenie niż ta z karabinu snajperskiego. GTA V jest żywą grą. Co mam na myśli ? Na drogach można spotkać jeżdżące samochody w lesie można spotkać biegające zwierzęta a na chodnikach chodzących ludzi. Zdecydowanie GTA V jest godne polecenia.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Domi5212

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze gry o batmanie.

Poradnik Typowypolak nr 1
2

Dlaczego gracze mają dość Assassin's Creed?

Recenzja BLAZEJ1
3

CSGO Prime (B2P) Konto PRIME - Jak i czy warto aktywować?

Poradnik DR25
4

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
5

Jak urozmaicić rozgrywkę w The Sims

Poradnik Tekka
6

Star Stable Baba z wozu, koniom lżej

Recenzja Nyktofilia
7

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
8

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
9

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
10

Vikings: War of Clans Vikings: War of clans - przyjemna strategia

Recenzja Kalamondin
Chat