Jak to działa
Przejdź do gry Grepolis
Grepolis
1.0 1 59 0
13.11.2020

Grepolis czy warto grać?

Marzy ci się podbicie antycznej Grecji? Chcesz walczyć u boku największych, herosów? Zamierzasz dowodzić ogromną armią, którą poprowadzisz do zwycięstwa? Aby to zrobić musisz zagrać w Grepolis. Jest to darmowa, strategiczna MMO gra przeglądarkowa, wydawnictwa: InnoGames GmbH, która powstała 8 grudnia 2009. I tu właśnie pojawiasz się ty.
O co chodzi w tym całym Grepolis. W tej grze musisz rozbudować swoje antyczne miasto, żeby było jak największe. Kolejnym twoim zadaniem jest powołanie armii, która będzie gotowa oddać za ciebie życie. W międzyczasie wraz z swoimi przyjaciółmi, dobry władca godzi się na utworzenie sojuszu by pomagać sobie nawzajem i zwiększyć swoje szanse w grze. Jak dozbroisz się już swej armii, możesz prowadzić wiele bitew z innymi graczami lub bandytami, którzy będą zagrażać twojemu miastu. Jeśli to wszystko będzie już dla ciebie bułką z masłem, będziesz mógł budować kolejne miasta, aby rozbudować twoje imperium!


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jeśli chodzi o mnie, to moją przygodę z grepolis zacząłem 5lat temu, nie grałem w tą grę przez ten cały czas ale z przerwami co jakiś czas, ponieważ gra mi się szybko nudziła ze względu na swoją monotoniczność i dość wysoki poziom gry przeciwników. Również nie podoba mi się w tej grze możliwość płacenia prawdziwymi pieniędzmi za przedmioty czy usługi, które dają szybką możliwość kasiastym graczom zbudowania wielkiego imperium, co daje bardzo wielką przewagę nad zwykłymi graczami, którzy grają bez wkładu finansowego, i to właśnie może odtrącać nowych sprzymierzeńców.
Jednakże co jakiś czas lubię wracać do antycznej Grecji, bo ma ona swój klimat, zawsze jest ta niepewność kiedy odchodzę od komputera i zastanawiam się czy moje miasto jest bezpiecznie. Korzystnie również pograć, choćby na uzupełnienie swojej wiedzy o mitologii greckiej. Jedynie szkoda, że za każdym razem tak szybko odechciewa mi się grać ze względu na monotoniczność.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 GrajPodsumowując, Grepolis mogę polecić osobą, które szukają gry gdzie będą mogli siedzieć godzinami na rozwijaniu swojego miasta, wojownikom chcącym podbijania innych graczy, ludziom pragnących zawrzeć nowe znajomości w różnorakich sojuszach, Taktykom żądnych prowadzeniu wielu bitew, Mitologom fascynującymi się antyczną Grecją. Jednak odradzam ale spróbować tym którzy myślą, że to będzie łatwa przygoda i krótka, ponieważ tak nie będzie. Będą na was czekać gracze z wieloletnim doświadczeniem oraz ci, którzy dysponują grubym portfelem.

Pamiętaj nie zawiedź swojego miasta, Bogowie czkają na ciebie!


1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez zigfrid

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
2

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
5

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
6

Rocket League (B2P) Rocket League - absolutny hit wszech czasów

Recenzja Janux
7

Fortnite Jak wyjść z najlepszej miejscówki?

Tutorial DOOMKA
8

Ragnarok Online Jak ugryźć Ragnarok'a - build na samowystarczalnego Crusadera

Poradnik FearIsNear
9

League of Legends Kayn - Żniwiarz Cienia

Poradnik LeeCoper
10

Paladins Paladins to Overwatch za darmo?

Recenzja BLAZEJ1
Chat