Jak to działa

Harem Heroes

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Harem Heroes

Erotyczne gry RPG to coś, co lubisz najbardziej? Koniecznie wejdź więc do świata Harem Heroes, aby poznać dziewczęta w klimacie manga, jakie szaleją tu za… seksem! Stwórz swój niepowtarzalny harem z panienkami hentai i pokonuj razem z nimi przeciwników w… seksownych konkursach!


Wejdź w świat osadzony w kulturze manga i skuś się na przygodę hentai w klimacie porno. Dzięki nowatorskiemu formatowi tej nietypowej rozgrywki będziesz cieszył się zabawnymi odniesieniami do mangi, jednak ubranymi (albo raczej… rozebranymi!) w pikantne szczegóły. Ciesz się nieocenzurowanymi zawartościami hentai, odkrywaj świat seksownych panienek, graj w mini-gry, rekrutuj najlepsze laseczki do zespołu, buduj swój silny harem oraz reputację bohatera, jakim będziesz zdobywał ten zbereźny świat. W Harem Heroes możesz stworzyć najbardziej potężny harem w… historii! Ilustracje hentai towarzyszyć Ci będą przez cały czas trwania rozgrywki, a spotkać będziesz tu mógł seksowne panienki i to na… każdym kroku. Zapraszaj je do przyłączenia się do Twojego haremu i pokonujcie wspólnie przeciwników w bitwach! Zarządzaj statystykami, imponuj sędziom i dowiedź, że jesteście najbardziej sprawną seksualnie drużyną! Pamiętaj, aby w tym celu uczyć swoje dziewczyny, by były jak najlepszymi wykonawczyniami seksualnych czynności.

Stwórz niepokonany harem, obdarowuj dziewczęta prezentami, zwiększajcie swoje umiejętności, zdobądźcie najlepszy sprzęt na rynku i… dajcie im wszystkim popalić! Przeciwstaw się graczom z całego świata i zdobądź pierwsze miejsce na międzynarodowej liście wyników już dziś w Harem Heroes, tylko na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Harem Heroes screenshot1 Harem Heroes screenshot2 Harem Heroes screenshot3 Harem Heroes screenshot4 Harem Heroes screenshot5 Harem Heroes screenshot6 Harem Heroes screenshot7 Harem Heroes screenshot8 Harem Heroes screenshot9 Harem Heroes screenshot10
Video

Harem Heroes wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat