Jak to działa
1.0 1 496 0
23.12.2017

Hearthstone Koboldy i Katakumby

Najnowsze rozszerzenie o nazwie Koboldy i Katakumby zawitało już (8 grudnia) do świata Hearthstone z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami w mechanice gry i nie tylko!

Przedpremierowo każdy gracz otrzymał Marin'a Szczwanego Lisa, lecz pamiętajcie również o tym, że każdy kto jeszcze nie zalogował się do gry od czasu jej premiery otrzyma trzy pakiety kart i losową, legendarną broń. Dodatkowo dostanie zadanie na trzy wyzwania, gdzie będzie mógł wygrać kolejne trzy pakiety kart.

Również istniała możliwość kupienia pakietów za cenę około 50 euro, który zawierał 50 pakietów, oraz unikalny rewers.

Kamienie mocy: karty z efektem ulepszania, im więcej warunków spełnimy, tym lepszy efekt uzyskamy. Za przykład posłuży mi karta Czarnoksięznika, która zadaje 3 pkt. obrażeń i jednocześnie leczy naszego bohatera- jeżeli otrzymamy obrażenia od naszych kart, efekt jest jeszcze lepszy.
Najnowszy dodatek do gry karcianej produkcji Blizzarda w którym główną rolę odgrywają tym razem tytułowe koboldy, stworzenia, które lubują się w zbieraniu wszystkiego co się świeci z najgłębszych katakumb w świecie Hearthstone. W tym rozszerzeniu dostajemy 135 nowych kart, oraz przygodę w której musimy pokonać każdym bohaterem (a jest ich 9) losowych 7 bossów.

Przygoda:
Już od wcześniejszego dodatku, czyli Rycerzy Mroźnego Tronu- jest to zupełnie darmowa przygoda. Rozpoczynając przygodę zaczynamy z talią składającą się z dziesięciu podstawowych kart dla wybranej klasy. Do pokonania mamy siedmiu bossów, którzy oczywiście stają się coraz trudniejsi, aczkolwiek za każdego pokonanego mamy do wyboru pięć kart, a po każdych dwóch mamy do wyboru skarb, który jest jedyny w swoim rodzaju i dostępny tylko w tej przygodzie.
Po ukończeniu wyprawy wszystkimi bohaterami otrzymujamy rewers "Władcy świeczek".
Nowy typ kart: Niektóre z kart posiadają zdolność "rekrutacji" (w moim przypadku stronnik o koszcie 8), która wyciąga z twojej talii stronnika o koszcie podanym na karcie. Moim zdaniem jest to grywalne rozwiązanie biorąc pod uwagę fakt, że gdy mamy mało kart z okrzykiem bojowym, lub po prostu gramy talią z dużą ilością stronników z agonią, taki efekt może przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.
Oczywiście nie mogło zabraknąć nowego motywu stołu gry, tym razem jest to iście mroczny, a zarazem błyszczący się w ciemnościach od złota i skarbów majstersztyk, który sprawia, że bardziej wczuwamy się w grę i czujemy klimat.

Podsumowując jest to bardzo ciekawy dodatek do gry z kilkoma usprawnieniami.
Wiele graczy zarzuca twórcą, że nowe karty nie są zbalansowane, a wy co o tym uważacie? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Svetovid

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
4

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
5

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
6

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
7

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
8

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
9

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
10

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
Chat