Jak to działa
Przejdź do gry Warframe
Warframe
5.0 2 1399 0
20.12.2017

Warframe - Dlaczego teraz jest najlepszy czas na tą grę?

Co to jest Warframe?
Na pierwszy rzut oka, Warframe to niezwykle łatwa wyprzedaż: graj jako śmiesznie potężną cyberninję (zwaną Tenno w słowniku gry) i morduj się w całej galaktyce, zbierając łupy, gromadząc gotówkę, a przy każdym zabijaniu stajesz się coraz bardziej zabójczy. A najlepsza część? Można go grać za darmo na PlayStation 4, Xbox One i na PC.

Jeśli nie byłeś tak entuzjastycznie nastawiony do tego, że zamknąłeś tę kartę i grasz już w Warframe, pozwól, że się rozwiną. Być może zastanawiasz się, na przykład, dlaczego jeśli Warframe jest tak świetnym pakietem, to nie jest powszechnie uznawane? Dlaczego nie wszyscy, których znasz, grają (i bawią się)?

Dlaczego teraz jest najlepszy czas na grę w Warframe?
Warframe nie zawsze była teraz elegancką maszyną do pożerania czasu. Zaczęło się od znacznych uderzeń (jak w uczciwości, w większości gier online), ale co ważniejsze, waniliowa Warframe poczuła lekkie światło. Treści były bardzo podzielone i dyskretne, postęp był dość utrudniony i nie było zbyt wielu społeczności, w których mogliby znaleźć innych graczy, z którymi mogliby wskoczyć lub odpowiedzieć na pytania dotyczące niektórych mniej znanych systemów.

Ale był rok 2013. Szybko do przodu i Warframe jest zupełnie innym zwierzęciem. Kości są takie same, ale prawie każdy system gry został znacznie ulepszony lub ewoluował. Rozgrywka jest teraz bardziej połączona, więc nie ma wrażenia, że ​​każda misja jest samodzielną sprawą, mimo że gra zachowała wystarczająco dużo treści, jeśli chcesz po prostu zanurzyć się na dziesięć lub piętnaście minut, co jest całkiem opłacalne. Ta podstawowa rozgrywka, strzelanie, krojenie i skakanie, które nadal stanowią najlepszą część warstwowej oferty Warframe, sprawia wrażenie gładszej niż kiedykolwiek. To fantastyka mocy, która pozwala graczom czuć się silnymi i niebezpiecznymi, nie sprawiając, że wyzwania w grze stają się trywialne.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Czy Warframe nadal obsługuje początkujących?
Warframe jest również lepszy niż kiedykolwiek w obsłudze różnych warstw graczy. Wiele gier tego typu, szczególnie MMO, starzeje się słabo. Im dłużej przebywają w zębie, tym bariera wejścia staje się coraz wyższa. Nowi gracze, którzy wskakują do gry, są przytłoczeni systemami i wydarzeniami oraz walutami, do których nie mają żadnego kontekstu, a często tutoriale zaprojektowane wokół premiery gry nie dotrzymują kroku pozostałym doświadczeniom, więc złożone systemy są całkowicie nieprzejrzyste. Ale dla wszystkich różnych komponentów i mechaniki Warframe wciąż jest przyjemnie, nawet dla początkujących. Chociaż nie trzyma ręki, per se, ma jasny język, który opisuje, jak wszystko działa w grze. Nowi gracze nie muszą zagłębiać się w setki najczęściej zadawanych pytań, aby zrozumieć, jak działają różne klatki (awatary, które determinują twój styl gry i umiejętności) lub gdzie znaleźć plany, których chcą, ponieważ Warframe pakuje wszystkie te dane do gry. Podstawowy sposób rozgrywki jest intuicyjny i będzie dla wszystkich naturalny, jeśli gra się w grę akcji w ciągu ostatniej dekady.

A co z bardziej doświadczonymi graczami?
Ale mimo wszystko nie poświęca złożoności łatwości użytkowania. Dla weteranów, a nawet dla nowych graczy, którzy szukają głębszego niż przeciętne doświadczenia ze swojej strzelanki online, Warframe zapewnia wiele ruchomych części i głębokich systemów, abyś był zaangażowany. Jest również spiętrzony do poziomu zawartości i zaawansowanego łupu, jakiego można się spodziewać po grze online w czwartym roku jego istnienia, więc istnieje wiele zachęt do kontynuowania polowań na ulepszenia lub nowe bronie, nawet dla graczy znajdujących się głęboko w końcowej grze.

Czy Warframe jest pełne łupu?
Ten rodzaj napędu łupów jest jednym z najlepszych sposobów na ulepszenie Warframe od momentu jego uruchomienia. Podczas gdy wiele gier, w szczególności inne strzelanki do lootów, wymagają od swoich graczy ogromnej inwestycji czasu i wysiłku, ale są one bardzo spartańskie ze względu na ich nagrody, Warframe jest bliżej podejścia Destiny, zapewniając, że gracze są nagradzani często i znacząco. Każda klatka wymaga odblokowania pewnej liczby projektów, a prawie za każdym razem, gdy pokonasz jednego z różnorodnych bossów w grze, jeden z tych kluczowych projektów wypadnie. Uważam, że nawet jeśli nie będę aktywnie ścigał konkretnej klatki, zdobycie innych planów (lub broni) będzie naprawdę satysfakcjonujące. Dramatycznie odmienne sposoby gry w kadrze, z pakietami umiejętności, od teleportacji po mróz novy po dźwiękową falę dźwiękową, oznaczają, że każde odblokowanie jest nowe i ekscytujące.

Czy moja postać jest powiązana z pojedynczą ramką?
To kolejny świetny chwyt w arsenale Warframe. Zamiast blokować Cię w jednym wyścigu lub klasie na postać, pozwala ci na wypróbowanie ogromnej liczby klatek o tej samej postaci. Nie ma nowego toru i odtwarza się tej samej intro, którą grałeś tysiąc razy, a potem mozolnie niwelujesz, aż poczujesz prawdziwy smak tego, co oferuje każda klasa. Przełączanie ramek jest tak proste, jak naciśnięcie przycisku, a większość ramek jest fabrycznie standardowym zestawem reprezentatywnych umiejętności i ulepszeń.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Czy muszę wydawać prawdziwe pieniądze, aby cieszyć się Warframe?
Podczas gdy wiele darmowych gier obiecuje, że wszystkie ich treści są dostępne za darmo, zazwyczaj oznacza to, że poświęcasz setki godzin na brutalny, powtarzalny grind, zanim w końcu odblokujesz pożądaną zawartość (do tego czasu często jesteś tak wyczerpany gra, w którą nie chcesz już grać z nową treścią). Warframe wykonuje dobrą robotę, aby wszystkie treści były osiągalne w rozsądny sposób, a jeśli i kiedy zdecydujesz się wydać część ciężko zarobionej gotówki, zapewnia to solidną wartość, która wydaje się współmierna do wydanych pieniędzy. Wykonuje również doskonałą robotę, nie nieustannie próbując zwabić cię do sklepu z nieuczciwymi linkami i bezustannymi promocjami "w twarz". Jeśli chcesz upuścić kilka dolców, łatwo to zrobić, ale jeśli nie chcesz,

Próbowałem Warframe w przeszłości, czy warto wracać?
Najlepszy ze wszystkich, jeśli wcześnie wskoczyłeś na platformę Warframe, ale nie pojawiłeś się od jakiegoś czasu, jest ciągły skok ulepszeń i rozszerzeń. Warframe to gra, do której wracam co kilka miesięcy, i prawie zawsze jest coś do zabawy lub nowa funkcja do testowania, która przyciąga mnie z powrotem. Jest to gra, która wie, jak wykorzystać fakt, że jest trwały, a dzięki ponad trzyletniemu rozwojowi pod jego szyją, rozbija się w szwach z rzeczami do zrobienia dla tych, którzy nigdy nie zanurzyli się w palcach. Parafrazując tę ​​starą piłę, nigdy nie było lepszego czasu, aby uzyskać tenno na .
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Silence is defending - o narracji w grach

Poradnik LiquidSnake
2

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
3

Big Farm Big farm jako symulator farmy? Czemu by nie!

Recenzja Kasia678
4

Opera GX | Gaming Browser OperaGX -dobra przeglądarka.

Recenzja Donfutamadryt
5

League of Legends Moje wrażenia z gry League of Legends

Recenzja marcin072
6

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
7

Co zrobisz żeby przetrwać zimę ? Recenzja Frostpunk

Recenzja Tybero
8

Retro Sektor V. Recenzja Mafia

Recenzja Tybero
9

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - FPS F2P, w który warto zagrać?

Recenzja Gremlininio
10

MovieStarPlanet MSP Jak rozsądnie kupować pakiet/doładowanie na MovieStarPlanet?

Poradnik Tytianka
Chat