Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 2256 0
03.08.2017

CS:GO Hit czy kit ? Czyli co sądzę o popularnej grze.

Witam wszystkich serdecznie, w tym artykule chciałbym przedstawić wam oraz zalety gry Counter Strike Global Offensive. Jest t ogra która powstała w 2012 roku, jej poprzednimi wersjami były Source oraz 1.6 , aczkolwiek większą popularnością cieszyła się wersja 1.6.
Do zalet gry na pewno można zaliczyć rozwinięty system rang, oraz oryginalność. Ogromnym plusem gry jest też gra zespołowa 5vs5, oczywiście na serwerach społeczności można grać w więcej lub mniej osób.
Rzecz która przyciągnęła mnie do gry to Skiny, no bo kto by nie chciał podrasować swojej broni fajną skórką typu HyperBeast, dostępne są też noże na których widok większość graczy wariuje. Osobiście również posiadałem tak zwaną kosę, którą dostałem natomiast długo się nią nie nacieszyłem, ponieważ przegrałem ją na popularnych stronach do obstawiania meczy które grają profesjonalne drużyny graczy.
Moim zdaniem gra nie ma wad, natomiast według użytkowników dużą wadą jest to że twórcy gry wprowadzają zbyt dużo dodatków typu rękawiczki.
Kolejną wadą którzy użytkownicy uważają za dosyć dużą to dzieci grające w tę grę pomimo że jest od 18 lat to grają w nią dzieci nawet poniżej 14 roku życia!
Aby stać się lepszym w CS:GO trzeba codziennie ćwiczyć, najlepiej grać Deatmatch'e lub Demolki, albo tradycyjnie poćwiczyć na botach, ponieważ boty grają lepiej niż nie jeden gracz CS :GO.
Od kilku lat prowadzone są nawet turnieje z tej gry w których profesjonalne drużyny walczą o całkiem spore nagrody typu 250 tysięcy dolarów, oj każdemu przydała by się taka sumka, kto wie może kiedyś będę grał tak profesjonalnie, aczkolwiek na razie siedzę w Goldzie ;)
Kolejną denerwującą wadą są Cheaterzy, psują oni swoim hackami do gry całą rozgrywkę, kiedy chcemy sobie pograć normalnie, oni widzą nas przez ściany, mam nadzieje że Vale(Twórcy gry) zajmie się trochę ostrzej owymi Hackerami.
Moim zdaniem za parę lat każdy będzie miał na swoim koncie grę Counter Strike Global Offensive
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na zdjęciu jeden z dostępnych skinów ;) Na rynku jest ich tysiące więc każdy znajdzie coś dla siebie ,a jeśli nie chcemy tracić pieniędzy na skórki w grze zawsze możemy zapracować na nie na stronie Bananki.pl na której za granie w gry, nawet w CS:GO otrzymujemy bananki które możemy wymienić na skiny, gry i klucze itd. Wracając do skinów można je też dostać po każdym turnieju lub meczu na serwerze społeczności, jest to tak zwany drop. Mi ostanio dropneła skrzynka Bravo Case której wartości sięga 10 euro czyli ponad 40zł !
Taka sumka za niecała godzinę gry niejednego by uszczęśliwiła, aczkolwiek nie ma co się nakręcać na takie właśnie szczęście ponieważ jest bardzo trudno zdobyć właśnie tak drogą rzecz podczas dropu, ja osobiście otrzymałem przedmiot o takiej wartości po dwóch latach gry! Najdroższym przedmiotem do gry CS:GO jest skin AWP | Dragon Lore o wartości ponad 600 euro ! Mozna by za to kupić nawet tani samochód!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Polecam Counter Strike każdemu kto chce miło spędzić nudny czas w domu, można grać z kolegami lub dołączyć się do czyjejś drużyny i poznać nowych kolegów do tak zwanego teamu. Urządzane są również turnieje dla mniej profesjonalnych graczy z jedną z pierwszych rang czyli Silverem.
Rangi w CS:GO
Unranked
Silver 1
Silver 2
Silver 3
Silver 4
Silver Elite
Master Silver Elite
Gold Nova 1
Gold Nova 2
Gold Nova 3
Gold Nova Master
Master Guardian 1
Master Guardian 2
Master Guardian Elite
Distinguished Master Guardian
Legendary Eagle
Legendary Eagle Master
Supereme Master First Class
i najwyższa czyli Global Elite !
Ta ostatnia jest pożądana przez każdego gracza CS:GO, a prowadzi do niej bardzo ciężka droga porażek i zwycięstw. Ja osobiście posiadam rangę Gold Nova Master i już ciężko jest mi się wybić dalej !
Dziękuje za uwagę !
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Gittyman

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Recenzja darmowej strzelanki- Warface

Recenzja PATRYK1234Gamer
2

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
3

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
4

Grand Theft Auto V (B2P) Jak pozyskać unikalny tatuaż UFO w GTA V Online

Poradnik Har3w3q
5

Bleach Online Bleach - solucja zadań w serwisie

Tutorial latwamigotka
6

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
7

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
8

Big Farm [Bananki.pl] Big Farm 01

Video Jambo390
9

Imperia Online Sposób na szybszy rozwój wioski.

Poradnik S h a d o w
10

Tajemnice i Ciekawostki z gier.

Recenzja XjasiekX22
Chat